Silent Angel Bonn N8 Pro. Nowy przełącznik LAN

Bonn N8 Pro jest nowym przełącznikiem LAN firmy Silent Angel przeznaczonym do wysokiej klasy systemów audio.

Został on wyposażony w układy służące do redukcji zakłóceń i precyzyjny zegar. Producent mówi, że jest on przeznaczony do „optymalizacji czułych sieci w systemach audio o wysokiej częstotliwości”. Dzięki powiększonej o 5 mm przestrzeni między każdym z ośmiu pokrytych złotem o grubości 1 μm portów GbE poprawiono organizację okablowania.

„Bonn N8 Pro nie tylko obsługuje sieci w audiofilskich systemach audio, poprawiając jakość sygnałów  wysokiej częstotliwości, ale wyposażony jest także w różnego typu układy poprawiające jakość dźwięku, z korzyścią dla użytkowników. Odkryj optymalną jakość dźwięku dzięki Bonn N8 Pro, w zabawny, ale i profesjonalny sposób, Twoje najlepsze wrażenia Hi-Fi czekają na Ciebie” – mówi Chorus Chang, CTO Silent Angel.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Dzięki zastosowaniu modułu zasilającego Radar Grade, na który składa się konwerter DC/DC i układ stabilizacji napięcia LDO o niskich tętnieniach, w Bonn N8 Pro osiągnięto bardzo niskie szumy, na poziomie 28 mV (Vp-p) w porównaniu ze zwykłymi przełącznikami, w których, jak czytamy w materiałach prasowych, wynoszą 122 mV (Vp-p). Co więcej, zastosowano tu również absorber EMI, który ma na celu zmniejszenie szumów (zakres od 1 do 18 GHz).

Kolejną cechą Bonn N8 Pro, dzięki której – jak mówi producent – przewyższa inne przełączniki, jest precyzja zegara. Model Bonn N8 Pro wyposazony jestw moduł o precyzji 0,1 ppm i wysokiej stabilności termicznej, a a razie potrzeby mozna go dodatkowo zsynchronizować z zewnęytrznym zegarem wzorcowym 20 MHz, podłączając go przez wejście BNC.

Bonn N8 Pro dostępny będzie od 31 marca 2022 roku.

Kluczowe cechy
  • Pozłacane porty Ethernet 1000 Mb/s.
  • Zasilanie: (AC) IEC 100-240 V, 50/60 Hz, (DC) 12 V/08 A.
  • Dostępna jest rozbudowa o zasilacz Silent Angel Forester F2.
  • Maksymalny pobór mocy 10 W.
  • Przełącznik wejścia zegara, (wewnętrzny) 0,1 ppm TCXO Silent Angel, (zewnętrzny) interfejs BNC, zegar 10 MHz.
  • Złącze uziemienia do podłączenia sztucznej masy lub uziemienia.
  • Przełącznik wskaźnika LED, ręcznie kontrolujący stan włączenia/wyłączenia portów LAN.

www.SILENTANGEL.com

tekst red./mat. prasowe
foto mat. prasowe
»●«

Poprzednie

Następne