Shunyata Research Eiger 6000/T. Kondycjoner napięcia zasilającego AC

Na rynku pojawił się nowy kondycjoner napięcia zasilającego AC firmy Shunyata Research o nazwie Eiger.

Nowy kondycjoner zasilania Shunyata Research Eiger jest o połowę mniejszy i o połowę tańszy od topowego modelu Everest, zachowując przy tym – jak mówi producent – 80% jego jakości. Ma on charakterystyczny kształt piramidalnej wieży, dzięki czemu można go łatwo umieścić obok systemu audio, bez zajmowania miejsca na półce. Producent dodaje jeszcze, że „bliskość sprzętu audio pozwala na krótsze i bardziej uporządkowane prowadzenie kabli zasilających”

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Eiger został zaprojektowany z wykorzystaniem opatentowanych technologii, które Shunyata Research od lat stosuje w swoich produktach: QR/BB oraz filtry CCI.  QR/BB to wyłącznik elektromagnetyczny, który nie ogranicza prądu, a z – jak czytamy – masywnym okablowaniem wewnętrznym „pozwala na zasilanie całych systemów, w tym wzmacniaczy o dużej mocy”. Z kolei opatentowane filtry CCI klasy medycznej „redukują szumy o zdumiewające –50 dB”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Producent pisze:

W czasach, gdy ceny najlepszych urządzeń audio-wizualnych stale rosną, Eiger wyróżnia się poprzez dostarczanie referencyjnych parametrów i najnowocześniejszych technologii w cenie, którą można zaliczyć do systemów budżetowych .
Dostępność i cena

Kondycjoner jest już dostępny w sprzedaży na terenie Polski w dystrybucji firmy AUDIOFAST w cenie 27 680 zł.

SHUNYATA.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne