SENNHEISER TV Clear. Słuchawki do telewizora

Firma Sennheiser – zaprezentowała nowe bezprzewodowe słuchawki do odbioru dźwięku telewizora: Sennheiser TV Clear.

Jak zapewnia producent, douszne słuchawki TV Clear zapewniają niską latencję dla każdego telewizora z wyjściem optycznym lub analogowym (opóźnienie między obrazem i dźwiękiem). W przeciwieństwie do konwencjonalnych rozwiązań telewizyjnych, TV Clear może łączyć się przez Bluetooth, dzięki czemu można oglądać ulubione seriale na telewizorze lub w podróży na laptopie, tablecie lub smartfonie. Zestaw słuchawkowy TV Clear może być również używany do wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Aby dobrać brzmienie do własnych preferencji, można wybrać jeden z pięciu poziomów wzmocnienia wysokich częstotliwości (do 20 dB), co ma poprawić wyrazistość głosu. Można także ustawić własny preferowany poziom głośności w słuchawkach, niezależnie od poziomu głośności telewizora lub innego źródła dźwięku. Dopasowanie ustawień i wrażeń słuchowych TV Clear jest proste dzięki aplikacji TV Clear App, która prowadzi użytkownika krok po kroku.

Słuchawki mają lekką konstrukcję i ważą 6,9 ​​g. Jak mówi producent:

 
„TV Clear są wyjątkowo wygodne w użytkowaniu – można je nosić podczas długich sesji oglądania bez uczucia dyskomfortu. Mobilność i doskonałe dopasowanie, zapewniane przez wybór odpowiedniego rozmiaru wkładki, pozwalają na swobodne poruszanie się. Niezależnie od tego, czy chcesz usiąść, położyć się czy spacerować, słuchawki TV Clear pozostaną wygodnie na swoim miejscu i nie zakłócą przyjemności oglądania”.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

TV Clear wyposażono w baterię, która zapewnia do 15 godzin słuchania na jednym ładowaniu. Słuchawki można łatwo przechowywać i ładować dzięki kompaktowemu i stylowemu etui ładującemu, które zapewnia dodatkowe 22 godziny oglądania.

Cena i dostępność

Sennheiser TV Clear Set będzie dostępny na polskim rynku w trzecim kwartale 2022 w cenie 1849 zł.

SENNHEISER.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne