Sennheiser na Audio Video Show 2022

Austriacka firma Sennheiser podała szczegóły dotyczące swojego uczestnictwa w wystawie Audio Video Show 2022.

Jak czytamy w materiałach prasowych, zaprezentuje ona premierowo soundbar AMBEO Plus oraz dedykowany subwoofer AMBEO Sub. Sennheiser pokaże również najnowszą generację wokółusznych słuchawek MOMENTUM i dokanałowe MOMENTUM True Wireless 3.

W tym roku, we współpracy z Cyfrowe.pl, jednym z największych sklepów ze sprzętem foto-wideo, po raz pierwszy w historii obecności na wystawie Audio Video Show strefa Sennheiser zostanie rozszerzona o sprzęt wideo: mikrofony i aparaty cyfrowe dla, jak czytamy, „mobilnych twórców, amatorów i profesjonalistów”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Niemiecki producent przygotuje swoją ekspozycję w dwóch pomieszczeniach. Sala Kinowa – z nowym soundbarem AMBEO Plus – znajdzie się w sali 101 Sky Box. Jak informuje polski dystrybutor firmy, „goście będą mogli przekonać się, jak brzmi zapierający dech w piersiach, wciągający dźwięk 3D oraz doświadczyć głębi, siły oddziaływania i przestronności kina w domu”. Ponadto w ramach odsłuchu będzie można przetestować słuchawki HD 820 i HD 800S w parze ze wzmacniaczem HDV 820. Do dyspozycji gości udostępniona zostanie także flagowa seria słuchawek IE – IE 900, IE 600 oraz IE 300.

Druga przestrzeń, oferująca przekrojowe spojrzenie na bogatą ofertę słuchawkową, będzie mieścić się obok, w sali Symfonia 1. Sennheiser zaprezentuje w niej, między innymi, najnowsze bezprzewodowe słuchawki serii MOMENTUM – MOMENTUM 4 Wireless oraz MOMENTUM True Wireless 3. To tam odwiedzający będą mogli zapoznać się także ze sprzętem wideo.

 Na stoiskach Sennheiser będzie można skonsultować się z doświadczonymi przedstawicielami firmy w kwestii doboru słuchawek i bezpiecznego ich użytkowania.

AUDIOSHOW.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne