Sennheiser Momentum 4 Wireless

Firma Sennheiser zaprezentowała nowy model słuchawek bezprzewodowych z serii MOMENTUM.

Jak czytamy w materiałach prasowych, „nowe MOMENTUM 4 Wireless podnoszą poprzeczkę jeszcze wyżej, oferując najlepszy w swojej klasie dźwięk, zaawansowaną adaptacyjną redukcję szumów i wyjątkowy komfort”. Słuchawki mają się charakteryzować „inteligentnym” i „intuicyjnym” funkcjom oraz długim czasem pracy baterii – do 60 godzin.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

MOMENTUM 4 Wireless to wokółuszne słuchawki bezprzewodowe z systemem redukcji szumu. Wyposażone są w duże, 42-milimetrowe przetworniki. Do dyspozycji użytkowników jest aplikacja Sennheiser Smart Control, umożliwiająca ustawienie barwy dźwięku za pomocą wbudowanego korektora, trybów odsłuchu i nowej funkcji personalizacji brzmienia.

Adaptacyjna redukcja szumów nowej generacji sprawia, jak czytamy, że „​​użytkownicy pozostają zanurzeni w dźwięku, słysząc każdy ekscytujący szczegół, nawet w rozpraszającym otoczeniu”. Połączenie z asystentem głosowym zapewnia matryca mikrofonów 2×2 z cyfrowym kształtowaniem wiązki i automatycznym tłumieniem szumu wiatru.

Nasza seria MOMENTUM zawsze wyznaczała wysokie standardy odsłuchu z doskonałym dźwiękiem na czele” — mówi Christian Ern, główny menedżer produktu ds. słuchawek konsumenckich Sennheiser. „Nowe słuchawki serii MOMENTUM po raz kolejny podnoszą poprzeczkę – zapewniają najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku z zaawansowaną adaptacyjną redukcją szumów i wyjątkowym komfortem użytkowania. Dzięki trybowi transparentności, wbudowanemu korektorowi oraz nowej funkcji personalizacji dźwięku, użytkownicy mogą słuchać ulubionych piosenek tak jak chcą.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Słuchawki mają opływową konstrukcję, która „łączy lekkość z bogato wyściełanymi nausznikami i pałąkiem”. Mechanizm zawiasu o niskim współczynniku ma się łatwo dostosowywać do kształtu głowy użytkownika, bez wywierania nadmiernego nacisku na głowę. Składana na płasko konstrukcja jest wygodna podczas noszenia na szyi. Słuchawki w smukłym etui można też łatwo wsunąć do torby lub plecaka, na przykład w trakcie w podróży.

Producent wyposażył Momentum 4 w baterie o żywotności do 60 godzin i możliwość szybkiego ładowania, które zapewnia dodatkowe sześć godzin słuchania w zaledwie 10 minut.

Cena i dostępność

Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless będą dostępne w Polsce w drugiej połowie sierpnia w cenie 1699 zł.

SENNHEISER.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne