Revival Audio SPRINT. Nowa seria kolumn

Francuska firma Revival Audio wprowadziła na rynek nową serię kolumn SPRINT.

Jak donosi jej polski dystrybutor, DNA Audio, seria ta „dość mocno swoimi założeniami konstrukcyjnymi, brzmieniem oraz filozofią dźwięku koresponduje z wyższą, znaną już serią ATALANTE, która okazała się  genialną brzmieniowo premierą”. W Polsce marka REVIVAL AUDIO zadebiutowała podczas ostatniej edycji wystawy Audio Video Show w Warszawie. 

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W komunikacie prasowym czytamy:

Brzmieniowo serię SPRINT charakteryzuje ta sama cecha dystynktywna co innych kolumn z tej marki, a mianowicie doskonała naturalność, precyzja źródeł pozornych i niespotykana w tym przedziale cenowym umiejętność naśladowania instrumentów obecnych w nagraniach. Seria SPRINT oferuje ponadto słodką i namacalna średnicę pasma, a sposób zestrojenia kolumn, których sercem są bazaltowe przetworniki wykonane w technologii sandwich powoduje, że od razu zanurzamy się w muzyczny świat czerpiąc przy tym niebywałą przyjemność, a wszystko to w dość przystępnej cenie.

W skład serii SPRINT wchodzą kolumny podłogowe SPRINT 4, kolumny podstawkowe REVIVAL SPRINT 3 oraz opcjonalne podstawki do modelu SPRINT 3 (znane z modelu Atalante 3).

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

» Revival Audio Sprint 3 to 2-drożny głośnik podstawkowy wyposażony w 28-milimetrowy głośnik wysokotonowy RASC z miękką kopułką i opatentowaną technologią ARID (Anti Reflection Inner Dome), a także specjalną konstrukcją tylnej komory, zdolną do pochłaniania ponad 95% rezonansów. Jego 7-calowy głośnik niskotonowy BSC (Basalt Sandwich Construction) jest zarówno sztywny, jak i lekki, oferując doskonałą konstrukcję tłumiącą.

» Revival Audio Sprint 4 to 2,5-drożny głośnik podłogowy z 28-milimetrowym głośnikiem wysokotonowym RASC z miękką kopułką i opatentowaną technologią ARID (Anti Reflection Inner Dome), a także specjalną konstrukcją tylnej komory, zdolną do pochłaniania ponad 95% rezonansów. Dwa 7-calowe głośniki niskotonowe BSC (Basalt Sandwich Construction) zapewniają zrównoważoną, sztywną, ale lekką konstrukcję, oferując doskonałe tłumienie. Kolce Sprint 4 zapewniają dodatkową stabilność.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Nowa seria kolumn trafi do regularnej sprzedaży na przełomie kwietnia i maja.

­→ REVIVALAUDIO.fr

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne