Rega Planar 3 50th Anniversary. Jubileuszowa edycja gramofonu

Z okazji 50. urodzin Rega zaprezentowała rocznicowy model swojego najlepiej sprzedającego się gramofonu: Rega Planar 3 50th Anniversary.

W materiałach prasowych jej polskiego przedstawiciela, firmy Rega Polska, czytamy:

 
Rega Planar 3 50th Anniversary to wyjątkowy projekt, którego celem było zmaksymalizowanie tego, co oferuje standardowy model. Brzmienie, które oferuje Rega Planar 3 50th Anniversary to klasyczne brzmienie Regi, ze świetną, pełną średnicą, bardzo dobrą dynamiką, rozdzielczością i niezwykłą muzykalność.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Gramofon Rega Planar 3 50th Anniversary dostępny jest w orzechowym wykończeniu, a częścią „pakietu” jest ręcznie strojony (chodzi o zmniejszenie rezonansów) zasilaczem Neo PSU Mk 2. W komplecie otrzymujemy wkładkę MM Rega Exact. Ramię to dobrze znane RB330, a za talerz służy 12 mm szkło.

Paskowy napęd współpracuje z autorskim, aluminiowym krążku, który został wykonany na maszynach CNC i jest znany z modelu Rega Planar 8. Edycja rocznicowa jest wykończona niestandardowymi elementami, takimi jak aluminiowa pokrywka, rocznicowe logo oraz przyciemniona osłona przeciwkurzowa.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Dostępność i cena

Rocznicowa wersja nie jest ograniczona ilościowo, ale czasowo. Będzie ona dostępna do końca 2023 roku, jej cena wynosi 5199 zł. Jest to taka sama cena, co wersji standardowej. Dystrybutor zaprasza do zakupów w salonach partnerskich oraz sklepach internetowych.

REGAPOLSKA.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne