Q21 o odtwarzaczu plików LUMIN T3

Salon Q21 zaprasza na film w którym opisuje nowy odtwarzacz plików firmy Lumin, model T3.

Przypomnijmy, że Lumin zastosował w nim zupełnie inny, nowy transport plików. Jest on nowszy nawet niż w topowym odtwarzaczu X1 i w odtwarzaczu P1. Pomimo wcale nie topowej ceny, T3 jest więc w tej chwili najnowocześniejszym urządzeniem Lumina.

Ma on znacznie szybszy mikroprocesor w którym zapisano nowy, przygotowany w tym roku, program sterujący rozpakowaniem plików. Producent mówi, że dzięki znaczącemu zwiększeniu jego możliwości operacyjnych układu można będzie przez długi czas wprowadzać w oprogramowaniu odtwarzacza poprawki, nawet bardzo duże.

Test odtwarzacza w HIGH FIDELITY → TUTAJ.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W zaproszeniu czytamy:

Zapraszamy na prezentację T3 od Lumina, istny audio-kombajn. Ogromna funkcjonalność, pełna integracja z Roon, Spotify Connect, MQA, TIDAL, TIDAL Connect, Qobuz, TuneIn, AirPlay. Dual ES9028Pro SABRE DAC z operatywnością dual-mono. Upsampling i downsampling do każdego obsługiwanego formatu, aż do DSD256/PCM384… a to dopiero początek.
Zapraszamy: → YOUTU.be

LUMIN T3 jest dostępny w salonie Q21, zarówno w kolorze czarnym, jak i srebrnym. Salon zaprasza na odsłuchy do Pabianic.

Adres

Salon audio-video Q21

Pabianice, Reymonta 12

Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne