Pro-Ject Debut Carbon III DC – promocja w Q21

Salon Q21 oferuje w promocji gramofon Pro-Ject Debut Carbon III DC.

W zaproszeniu na odsłuchy czytamy:

Chciałbyś zacząć przygodę z płytami winylowymi? A może chciałbyś powrócić do tego wyjątkowego sposobu na słuchanie ulubionej muzyki? Specjalnie dla takich osób salon Q21 przygotował specjalną cenę na idealny gramofon na start.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Pro-Ject Debut Carbon III DC z wkładką Ortofon 2M Red to idealny sprzęt na takie sytuacje. Skorzystaj z wyjątkowej ceny na niego i ciesz się muzyką!
Ten niedrogi gramofon posiada ramię z włókna węglowego, zamontowaną wkładkę Ortofon 2M Red, elektroniczną zmianę obrotów oraz generatory optymalnego zasilania DC. Do pełni szczęścia brakuje jedynie przedwzmacniacza, wzmacniacza i pary kolumn, które również możecie dokupić w salonie Q21.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Salon przygotował również nowy film, zatytułowany Wzmacniacze z wycieraczkami, o którym pisze:

Salon Q21 doskonale wie, że wielu z Was często szuka wzmacniaczy z tak zwanymi wycieraczkami. To element, który nadaje niezwykłego uroku naszemu sprzętowi. W niniejszym materiale prezentują oni trzy wybrane przez nich wzmacniacze, które posiadają analogowe wskaźniki. Każdy z nich jest na swój sposób wyjątkowy, a także są one doskonałymi opcjami na dopełnienie swojego systemu audio.
» Film do oglądnięcia → TUTAJ.

Adres

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne