Prezentacja wzmacniacza Unison Research Performance Anniversary w salonie Q21

Kolejny raz pabianicki salon Q21 zaprasza na prezentację.

Tym razem pod tytułem „Lampowa legenda w nowej odsłonie – odkryj magię brzmienia w salonie Q21” mamy możliwość posłuchania wzmacniacza Unison Research Performance Anniversary. Czytamy:

Drodzy melomani i audiofile!
Czy szukacie wzmacniacza, który przeniesie Wasze doznania muzyczne na zupełnie nowy poziom? Mamy coś specjalnego dla Was – Unison Research Performance Anniversary, lampowy klejnot, który łączy w sobie tradycję z nowoczesnością.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
» Co czyni Performance Anniversary wyjątkowym?
– Dziedzictwo i innowacja: To najnowsza odsłona legendarnego modelu Performance, który od lat cieszy się uznaniem miłośników muzyki na całym świecie. Wersja Anniversary została wzbogacona o udoskonalenia techniczne, zachowując jednocześnie klasyczny, ponadczasowy design.
– Moc i precyzja: Sześć lamp KT88 dostarcza 45 watów na kanał, co gwarantuje dynamiczne i szczegółowe brzmienie, niezależnie od gatunku muzycznego.
– Harmonia i naturalność: Lampowa konstrukcja wzmacniacza nadaje dźwiękowi ciepło, głębię i wyjątkową muzykalność. Instrumenty brzmią naturalnie, a wokale są pełne emocji.
– Elegancja i funkcjonalność: Obudowa wykonana z wysokiej jakości materiałów nie tylko cieszy oko, ale także zapewnia doskonałą izolację od zakłóceń. Intuicyjny panel sterowania ułatwia obsługę, a pilot zdalnego sterowania zwiększa komfort użytkowania.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
» Odkryj magię brzmienia w salonie Q21
Zapraszamy Was do naszego salonu Q21, gdzie możecie osobiście przekonać się o wyjątkowości wzmacniacza Unison Research Performance Anniversary. Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Wasze pytania i pomogą dobrać odpowiednie kolumny, abyście mogli cieszyć się pełnią muzycznych doznań.
» Skorzystaj z programu Trade-in i wymień stare na nowe!
Mamy dla Was jeszcze jedną dobrą wiadomość! W salonie Q21 możecie skorzystać z programu Trade-in. Przynieście swoje używane sprzęty audio lub kolumny, a otrzymacie atrakcyjny rabat na zakup wzmacniacza Unison Research Performance Anniversary. To doskonała okazja, aby odświeżyć swój system audio i wejść w świat lampowego brzmienia.
Adres

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne