„Polskie audio” – film Q21 na YouTube

Salon Q21 zaprasza na swój najnowszy film na YouTube.

Tym razem film z ekipy Pabianic opowiada o polskich producentach audio. W zaproszeniu czytamy:

 
Dobre bo polskie, czy polskie, bo dobre?
Ze względów historycznych, mentalnych czy też przekazywanego pokoleniowo przeświadczenia, że zagraniczne, „zachodnie” produkty są lepsze jakościowo, trwalsze, a ich technologia jest na wyższym poziomie zaawansowania, często bardzo sceptycznie podchodzimy do polskich producentów. W dzisiejszym video zaprezentujemy Wam sześć wspaniałych propozycji polskiego audio, które wygrywa z zagraniczną konkurencją na wielu płaszczyznach, zarówno oryginalności designu, podzespołów, jakości wykonania, mocy, a przede wszystkim idealnym stosunkiem jakości do ich ceny.
Przykładowo, kolumny głośnikowe od Pylon Audio wybierzemy zarówno w wersji premium, z naprawdę genialną jakością wykonania, jak i bardziej budżetowej, lecz wcale nie ustępującej wydajnością wersji. Fezz Audio, idealnie zgrywające się z wyżej wspomnianymi Pylonami, to świetna propozycja lamp, które w swojej najnowszej odsłonie przeszły ogromną metamorfozę designerską. To tylko przedsmak naszej dzisiejszej opowieści o dobrym, polskim audio, dlatego rozkręcamy patriotycznego ducha i jedziemy z tematem!
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zapytali, kto z Was ma już coś polskiego w swoim systemie audio? Który model i jak wrażenia z użytkowania? Lubimy czytać Wasze odczucia i rekomendacje, ponieważ czerpiemy z nich inspiracje na kolejne odcinki, dlatego koniecznie dajcie znać w komentarzu pod filmem, co sądzicie o polskich producentach.

Wraz z autorami filmu zapraszamy na seans:

YOUTU.be

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne