Polska premiera KEF LS60 Wireless. Brytyjski producent świętuje swoje 60-lecie

Salon Q21 zaprasza państwa na odsłuch kolumn KEF LS60 Wireless.

Będzie to polska premiera tych bezprzewodowych, wolnostojących kolumn, zbudowanych na bazie wyjątkowych LS50. LS60 Wireless to aktywne kolumny głośnikowe o wysokiej funkcjonalności, w tym z możliwością streamowania plików.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Zapożyczone technologie z serii Blade oraz inteligentne rozwiązania z serii Wireless zapewniają, jak czytamy w komunikacie prasowym, „niezwykłe połączenie elegancji, ekskluzywności oraz nowoczesności”. Sercem LS60 Wireless jest przetwornik Uni-Q 12. generacji, specjalnie zmodernizowany pod kątem LS60. Na ściankach bocznych znajdziemy dwie pary 5,25-calowych przetworników Uni-Core, po raz pierwszy zastosowanych w subwooferze KC62. „Na pokładzie” mamy wzmacniacze o łącznej mocy 1400 watów. Wzmacniacze są dedykowane do wysokich, średnich i niskich częstotliwości.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Możemy zdecydować się na podłączenie przewodowe głośników lub użyć bezprzewodowego połączenia o niskim opóźnieniu. Do LS60 Wireless możemy przesyłać pliki za pomocą Wi-Fi, Apple AirPlay 2, Google Chromecast i Bluetooth, a aplikacja KEF Connect zapewnia dostęp do Amazon Music, Qobuz i Deezer a także setek stacji radiowych i podcastów. Oprócz tego LS60 Wireless pozwalają przesyłać strumieniowo bezpośrednio z Spotify Connect, Tidal Connect, obsługują przesyłanie strumieniowe plików PCM do 24 bity/384 kHz, a także dekodowanie DSD i MQA.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Wejście HDMI (eARC) pozwala na połączenie telewizora z kolumnami. Do kolumn można również dodać subwoofer, ponieważ zestaw posiada parę wyjść na dwa takie produkty. KEF LS60 Wireless są dostępne w trzech matowych wykończeniach: Titanium Grey, Minerał White oraz Royal Blue.

Premiera

Premierowe odsłuchy kolumn w salonie Q21, połączone ze specjalną ofertą przedsprzedaży. Planowana pierwsza dostawa – początek czerwca 2022.

Adres

Salon audio-video Q21

Pabianice, Reymonta 12

Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne