PALOMA DINELI CHESKY „Soul on Soul”. Nowy album The Audiophile Society w PCM i DSD

The Audiophile Society, sub-brand wydawnictwa Chesky Records, proponuje nową płytę.

3 czerwca ukazała się jej nakładem „Soul on Soul” PALOMA DINELI CHESKY. Krążek został wydany w kilku różnych wersjach i dostępny jest do kupienia na stronie internetowej The Audiophile Society.

Przypomnijmy, że każde wydawnictwo TAS będzie oferowało osobne miksy dla głośników i na słuchawki. Będzie też oferowane w dwóch formatach: Hi-Res PCM Package (w którym znajdzie się miks 192/24 na głośniki, 96/24 na słuchawki i DSD na głośniki) lub DSD & 48/24 Package (miks  DSD na głośniki, DSD na słuchawki oraz PCM 48/24 na głośniki i 48/24 na słuchawki), wszystkie zakodowane w procesie Meta-Dimensional Sound.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Jak czytamy w materiałach prasowych na temat wokalistki, „wiek nigdy nie jest jej ograniczeniem”. I dalej:

„Ten niesamowity głos, który jest o wiele bogatszy niż jakakolwiek czternastolatka ma prawo posiadać, sprawia, że ​​utwory rozbrzmiewają w uszach słuchaczy i sercach. Słuchanie jej piosenek jest jak nurkowanie w głębokim oceanie nocą, w otoczeniu emocji, które jej blues przekazuje. Podejście Palomy do melodii nakłania Cię do zanurzania się coraz głębiej w ten ocean, a jej głos daje pasję kochania prawdziwego, choć niedoskonałego życia”.

Paloma jest bardzo młodą dziewczyną wychowaną w dwóch różnych kulturach, amerykańskiej i brazylijskiej. Jeśli chodzi o śpiewanie bluesa, brzmi, jakby miała „stara duszę”, jak czytamy w materiałach prasowych, duszę, która doświadczyła wielu lat wiatru i mrozu. Wydawca mówi, że zaklęta gdzieś w tych piosenkach jest również jej niewinność jest, a artystka „prezentuje również odwagę młodej duszy”.

THEAUDIOPHILESOCIETY.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne