Odtwarzacz plików/przedwzmacniacz Bryston BR-20 z certyfikatem Roon Ready

Firma Bryston poinformowała, że moduł odtwarzacza strumieniowego zaaplikowany w przedwzmacniaczu BR-20 otrzymał certyfikat Roon Ready.

Roon umożliwia miłośnikom muzyki przeglądanie, organizowanie i słuchanie muzyki dzięki bezproblemowemu dostępowi do zdjęć wykonawców, opisów, biografii, recenzji, tekstów piosenek, dat tras koncertowych i nie tylko.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Dzięki współpracy z Roonem użytkownicy BR-20 mogą teraz korzystać z wyjątkowej funkcjonalności tego programu, w tym z łatwego sposobu przeglądania, organizowania i słuchania muzyki. Zdjęcia artystów, opisy, biografie, recenzje, teksty piosenek, informacje o kompozytorach i twórcach, daty tras koncertowych są lokalizowane automatycznie, a następnie połączone linkami, tworzą cyfrowy magazyn.

Roon działa na większości komputerów Mac, Windows i Linux lub na innych produktach, które zawierają Roon Core. Bryston BR-20 automatycznie wykryje Roon i połączy się z nim bez żadnej konfiguracji, umożliwiając korzystanie z tego rewolucyjnego odtwarzacza muzyki.

„Bryston jest podekscytowany możliwością zwiększenia komfortu użytkowania BR-20, oferując dostęp do funkcji Roon”, powiedział Dave Kakenmaster, dyrektor sprzedaży w Bryston na Stany Zjednoczone. „BR-20 zapewnia jakość niepodobną do żadnego innego audiofilskiego przedwzmacniacza/streamera, a historia staje się jeszcze bardziej przekonująca dzięki dodaniu certyfikatu Roon”.

Przypomnijmy, że Bryston BR-jest przedwzmacniaczem analogowym z przetwornikiem cyfrowo-analogowym oraz modułem streamera. To świetne urządzenie testowaliśmy w listopadowym numerze „High Fidelity”, jeszcze w 2021 roku (czytaj TUTAJ).

BRYSTON.com

«●»

Poprzednie

Następne