Premierowy odsłuch płyty LP „Świtanie” Piotra Damasiewicza

Salon Hi-Fi Studio zaprasza na premierowy odsłuch płyty LP „Świtanie” Piotra Damasiewicza.

Już w najbliższy piątek, 21 czerwca, rusza letnia edycja 26. Bielskiej Zadymki Jazzowej. To druga odsłona festiwalu w tym roku. Pierwsza odbyła się w marcu. Jak informuje organizator, letnia edycja jest „lekka i bardziej plenerowa”, a kończy się „kolorową i głośną” paradą nowoorleańską przechodzącą przez centrum miasta. Jak dalej czytamy, Bielska Zadymka jest „jednym ze starszych, największych i najbardziej lubianych festiwali jazzowych w Polsce”. Tymczasem salon Hi-Fi Studio zaprasza do siebie.

Kiedy: 22 czerwca o godzinie 12:00
Gdzie: salon Hi-Fi Studio ⸜ ul. Cieszyńska 86 ⸜ Bielsko-Biała
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Festiwalowi towarzyszą inne muzyczne wydarzenia. Tym razem będzie to wystawa fotograficzna poświęcona niedawno zmarłemu Janowi Ptaszynowi Wróblewskiemu, który był ściśle związany z festiwalem od samego jego początku, od pierwszej edycji. To także Honorowy Obywatel Miasta Bielska-Białej.

Innym wydarzeniem będzie koncert Piotra Damasiewicza, ale wcześniej premierowy odsłuch jego najnowszego albumu pt. Świtanie, na płycie LP, który  będzie miał miejsce w bielskim salonie Hi-Fi Studio w sobotę 22 czerwca o godzinie 12:00. W spotkaniu wezmą udział muzycy.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W zaproszeniu czytamy:

Hi-Fi Studio współpracuje z organizatorem Zadymki od lat i zawsze ma to związek z promowaniem dobrego brzmienia na wybornym sprzęcie audio klasy premium. Tym razem rolę tą przejmują kolumny polskiej marki Diora, a konkretnie model Perun 1. Będzie też możliwość spotkania z innymi produktami – Chors 1, Chors 5 i Chors 7.

W imieniu organizatorów – zapraszamy!

www.ZADYMKA.pl

HIFISTUDIO.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne