NuPrime BTR-HD. Transport plików

NuPrime, amerykańsko-tajwański specjalista audio, wprowadził do sprzedaży niedrogi transport plików audio.

BTR-HD to transport plików Bluetooth 5.0, który – jak czytamy w materiałach prasowych – dzięki technologii Qualcomm aptX HD „odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na dźwięk o wysokiej rozdzielczości i pozwala cieszyć się jakościowym wysokiej jakości sygnałem 24-bity z próbkowaniem 48 kHz przesyłanym bezprzewodowo”.

I dalej:

NuPrime BTR-HD spełni oczekiwania tych wszystkich, którzy szukają do swojego systemu hi-fi kompaktowego, nierzucającego się w oczy modułu streamingowego, który zapewnia jakościowe brzmienie.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Najważniejsze cechy:
  •  Wireless HD: Bezprzewodowa transmisja Bluetooth, obsługująca kodek Qualcomm aptX HD 24-bity,48 kHz.
  • Wysoka dynamika: Obsługiwany kodek aptX-HD zapewnia wysoki stosunek sygnału do szumu (do 92dB), dając niższy poziom szumów tła i wysoką dynamikę.
  •  Minimalne zniekształcenia: Producent deklaruje bardzo niskie zniekształcenia harmoniczne (THD), dzięki czemu „możesz cieszyć się muzyką, w której zakłócenia są zredukowane do minimum”.
  • Wyjścia: Optyczne, koaksjalne, NuPrime Digital Port (port USB typu C zaprojektowany do przenoszenia danych S/PDIF pomiędzy urządzeniami NuPrime) oraz IIS (I2S) typu HDMI.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Cena: 749

NUPRIMEAUDIO.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne