Nowe wersje urządzeń AURALiC z serii G1.1

AURALiC oferuje aktualizację swojej podstawowej serii produktów, ARIES G1 i ALTAIR G1, do wersji G1.1.

Zmiany w G1.1 wprowadzają dwie nowe funkcje wspólne dla obu modeli. ARIES G1.1 i ALTAIR G1.1 są teraz wyposażone w masywną podstawę z produktów znanych z serii G2.1. Ta satynowo-srebrna płyta przy podstawie poprawia ich ogólną estetykę i zapewnia lepsze tłumienie wibracji. Oba urządzenia obsługują teraz AirPlay 2, poszerzając opcje przesyłania strumieniowego.

Jak mówi Xuanqian Wang, jeden z założycieli firmy:

Dzięki tym aktualizacjom produkty z serii G1.1 będą nadal dominować w swoich kategoriach pod względem technologii i funkcjonalności, zapewniając najlepsze wrażenia strumieniowe w swoim sektorze rynku.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

ARIES G1.1 jest transportem plików audio, do którego pliki możemy przesłać zarówno bezprzewodowo, jak i przewodowo. Dzięki aktualizacji G1.1 klienci mogą zakupić opcję pamięci wewnętrznej, aby przechowywać swoją muzykę w urządzeniu.

ALTAIR G1.1 jest odtwarzaczem plików audio, to jest transportem oraz przetwornikiem cyfrowo-analogowym. Urządzenie oferuje opcję regulacji siły głosu, dlatego można go podłączyć zarówno do wzmacniacza zintegrowanego, jak i do wzmacniacza mocy, a nawet do lub głośników aktywnych. W ALTAIR G1.1 poprawiono zegar Femto, co ma zapewnić, jak mówi polski dystrybutor, „jeszcze wyższy poziom precyzji dla zintegrowanego przetwornika cyfrowo-analogowego”. Odtwarzacz ma również mocniejszy wzmacniacz słuchawkowy

W związku ze zmianą linii, producent oferuje użytkownikom starych urządzeń AURALiC Aries możliwość wymiany na modele z serii G1 na specjalnych warunkach. Ilości są ograniczone ze względu na końcówkę serii. Więcej informacji u dystrybutora.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Dostępność i cena

AURALiC ARIES G1.1 i ALTAIR G1.1 będą dostępne w sprzedaży w wybranych sklepach w cenie 14 990 zł pod koniec września.

us.AURALIC.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne