Nowa płyta zespołu REZERWAT pt. „40”

Wydawca nowej płyty zespołu Rezerwat, DNA • AUDIO/Trimex Poland, poinformował o możliwości jej przedpremierowego zakupu.

W tym roku przypada jubileusz 40-lecia istnienia tego, pochodzącego z Łodzi, zespołu. Cykl imprezę rozpoczął event w Jarskim Jadle (Łódzka Manufaktura), gdzie został podpisany list intencyjny o powstaniu nowego albumu, a uwieńczeniem ma być, nadchodząca wielkimi krokami, premiera.  

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Jak informuje wydawca, Rezerwat w zmienionym składzie, w nowych aranżacjach, nagrał najbardziej znane i cenione utwory tego zespołu, ale wszystko „przygotowane i «podane» w jak najlepszy sposób, z uwzględnieniem oczekiwań fanów i melomanów”.

Już dziś rozpoczyna się preorder albumu, każdy zainteresowany będzie mógł nabyć swój egzemplarz płyty winylowej ze ściśle limitowanego nakładu. Oficjalnie album będzie miał premierę już 28 października b.r podczas targów Audio Video Show w Warszawie. Pre-order gwarantuje, że każdy otrzyma swój egzemplarz z podpisami członków zespołu w przeznaczonej do tego karcie zawartej w każdym egzemplarzu płyty.

Album ukaże się na rynku dzięki staraniom warszawskiego wydawnictwa DNA • AUDIO/Trimex Poland i zawiera poza samą płytą wydaną na 180-gramowym przezroczystym krążku, kilka ciekawych dodatków dla, jak czytamy, „fanów zespołu i koneserów dobrych wydań”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Obecny skład Rezerwatu to ludzie, którzy działają od lat na polskiej scenie muzycznej. Ich priorytetem jest “zachowanie brzmienia, które charakteryzowało zespół w latach 80., a płyta jubileuszowa wydana na 40-lecie powstania zespołu jest tego najlepszym dowodem”.

˻ SKŁAD ZESPOŁU ˺
    • Zbyszek Bieniak – wokal
    • Wiktor Daraszkiewicz – gitara
    • Dariusz „Kacper” Kacprzak – gitara basowa
    • Kacper Sławomir Kacprzak – perkusja
    • Marcin Jagiełło – klawisze

Odsłuchy materiału muzycznego przed powstaniem matrycy i tłoczeniem oraz odsłuchy płyt: test press i pierwszych egzemplarzy odbyły się na sprzęcie audio marek: Lyngdorf Audio, Pier Audio oraz Davis Acoustics w salonie audio Ministerstwa Dźwięku. Odsłuch płyty Test Press oraz pierwszych egzemplarzy odbył się na gramofonach marki New Horizon. Wykorzystano też okablowanie marki TCI Cables. ●

Płytę można kupić pod linkiem:

→ www.MINISTERSTWODZWIEKU.pl 

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne