Nagrody EISA 2022/2023 dla firm Moon i Roksan

Polski dystrybutor firm Moon i Roksan, krakowska firma Audio Center Poland, poinformowała o nagrodach EISA 2022/2023.

Międzynarodowy panel wydawców prasy audio, audio-wideo i wideo ogłosił tegorocznych zwycięzców nagrody EISA 2022/2023. Wśród nich znalazły się MOON, którą wyróżniono w kategorii „System stereofoniczny high-end” za zestaw składający się z kolumn Voice 22 oraz wzmacniacza all-in-one ACE, a także ROKSAN za wzmacniacz all-in-one Atessa w kategorii „Wzmacniacz strumieniujący”.

MOON – Voice 22 & ACE

W uzasadnieniu nagrody EISA pisze:

Kanadyjska firma, znana już z elektronicznych komponentów hi-fi, uzupełniła ofertę o swoje pierwsze zespoły głośnikowe – Voice 22. To starannie przygotowane, podstawkowe „monitory” z układem dwudrożnym i bas-refleksem, o brzmieniu zrównoważonym, nasyconym i detalicznym. Można je podłączyć do każdego wzmacniacza, a doskonałym partnerem będzie system all-in-one ACE, który integruje końcówki mocy, duży zestaw wejść i platformę strumieniującą MiND 2. Wraz z intuicyjną aplikacją sterującą, system Voice 22/ACE jest rozwiązaniem kompletnym i eleganckim, co docenią zarówno mniej, jak i bardziej wymagający użytkownicy.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
ROKSAN – Attessa Streaming Amplifier

W uzasadnieniu nagrody EISA pisze:

Wyjątkowy projekt Attessy nawiązuje jednocześnie do klasycznych urządzeń Roksana, jak też wnosi powiew świeżości właściwy dla koncepcji nowoczesnych, wszechstronnych wzmacniaczy. Delikatna forma kryje bardzo solidne urządzenie, ze wzmacniaczem w klasie AB i bogactwem opcji przyłączeniowych – kablowych i bezprzewodowych, analogowych i cyfrowych, wśród których wyróżniają się wysokiej jakości phono-stage (MM) i platforma strumieniująca BluOS. Sterowaniem, w tym zadaniami multiroom, zajmuje się aplikacja, jednak wszystko to służy ostatecznie słuchaniu muzyki, o co Attessa zadba wyjątkowo przyjemnym dźwiękiem.

 

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Gratulujemy!

SIMAUDIO.com

www.ROKSAN.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne