Musical Fidelity filmie Q21 na YouTube

Na kanale YouTube salonu Q21 pojawił się kolejny film.

Tym razem pracownicy salonu odpowiadają na  pytania użytkowników. Jak czytamy w materiałach prasowych, jest to „pierwszy z serii filmików, mocno bazujących na Waszych konkretnych wątpliwościach i pytaniach, jakie do nas kierujecie”:

Na pierwszy ogień idzie Musical Fidelity, czyli marka, która swoją bardzo klarowną, a wręcz ascetyczną dewizą: projektować możliwie najlepiej grające wzmacniacze, w jak najlepszej dla klienta cenie- zdobyła rzeszę zwolenników i zrobiła niemałe zamieszanie na rynku klasycznego audio. Dzisiaj wszystko jest multifunkcjonalne, streamingowane online, dopasowujące się do wszystkiego i zaspokajające wszelkie pragnienia odbiorców. Musical Fidelity kroczy zgoła inną drogą, pokazując, że bardzo wysokie zawężenie daje znakomity efekt. Zawęzili swoje wzmacniacze do bycia – nomen omen – po prostu wzmacniaczami. Bardzo dopracowanymi, wysokiej klasy, z bardzo dobrym balansem jakość-cena.
Słowa tego nie opiszą, więc zapraszamy na wideo, a że to również tylko pierwszy krok, zapraszamy przede wszystkim na odsłuchy porównawcze do Q21 do Pabianic. Sami zdecydujecie, względem własnych wymagań, który model spełnia je najlepiej.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
» Krok 1: WIDEO

Porównanie czterech modeli z serii M. Prowadzący skupi się na różnicach dźwięku, wybierze najcieplejszy, najbardziej nasycony, najmocniejszy oraz najlepszy do trudnych do wysterowania kolumn oraz przeanalizuje ich funkcjonalność.

» Krok 2: ODSŁUCHY

Salon Q21 przekonuje, że warto osobiście porównać każdy z modeli, w sali odsłuchowej, dlatego też zachęca do umawiania się z jego doradcami: 42 213 01 66  oraz poprzez messengera:

Odsłuchy są darmowe, niezobowiązujące, choć przyznajemy, że najczęściej kończą one się decyzją zakupową, ponieważ nasi Klienci potrafią zakochać się w sprzęcie już od pierwszego usłyszenia.
Standardowo zachęcamy również do zadawania pytań pod filmem, na YouTube. Jak widzicie, dokładnie je analizujemy.

YOUTU.be

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne