Moon The North Collection. Nowa seria elektroniki

Kanadyjska firma Moon wprowadziła do sprzedaży nową serię: The North Collection

Seria North Collection jest najnowszym dodatkiem do portfolio firmy Simaudio by Moon. Jak czytamy w materiałach prasowych, „jest ona zwieńczeniem wielu lat badań i rozwoju w dziedzinie audio, elektroniki, materiałów i procesów produkcyjnych”. W jej ramach znajdziemy odtwarzacz plików audio, przedwzmacniacz liniowy oraz końcówkę mocy.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W North Collection znajdziemy ważne dla firmy MOON technologie — w tym układ korekcji zniekształceń MOON Distortion Cancelling Amplifier (MDCA), MOON Damping Base (MDB), antywibracyjną konstrukcję obudowy, jak również poprawione układy regulacji głośności. MOON Digital Engine (MDE) to z kolei, jak czytamy, zaprojektowane od nowa przetworniki, „dostrojone tak, aby odzyskać każdy bit cyfrowego sygnału, gwarantując tym samym najwyższą jakość  dźwięku”. Z kolei MOONLink zapewnia komunikację między wszystkimi urządzeniami tej firmy.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Ciekawie wygląda również pilot zdalnego sterowania BRM-1 wyposażony w pokrętło głośności, sterowanie dotykowe oraz wizualną informację zwrotną. W operowaniu urządzeniami mają pomóc również nowe, kolorowe ekrany OLED. Zostaną na nich wyświetlone okładki, tytuły utworów i albumów, a także nazwiska artystów ze szczegółami, takimi jak głośność i menu ustawień. Połączenie pilota BRM-1 i nowego ekranu OLED ma spowodować, że „obcowanie z produktami MOON będzie ekskluzywnym przeżyciem.

W materiałach prasowych czytamy:

Każdy model z kolekcji North może pochwalić się wyprofilowanymi radiatorami i ponadczasową stylistyką MOON. Ręcznie wykonane detale i kultowe pokrętło powodują, że systemy North Collection przyciągają uwagę wszędzie, gdzie się tylko pojawią.
Nowa seria została stworzona po to, aby oddać najdrobniejsze niuanse w każdym nagraniu i aby zaoferować niezrównaną przyjemność słuchania. North Collection to seria, na którą czekali miłośnicy marki MOON.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

SIMAUDIO.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne