MEE Audio Connect Air. Transmiter audio Bluetooth

Connect Air, transmiter audio Bluetooth, to najnowsze rozwiązanie firmy MEE Audio.

Connect Air umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z urządzeń niewyposażonych w technologię Bluetooth do słuchawek AirPods lub innych bezprzewodowych oraz do głośników wyposażonych w technologię Bluetooth. Jak czytamy w materiałach prasowych „dzięki technologii aptX Low Latency, dźwięk wysokiej jakości przesyłany jest bez żadnych opóźnień”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Jak informuje polski przedstawiciel firmy MEE Audio, firma RAFKO, Connect Air umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch par słuchawek lub głośników. Producent upatruje możliwość jego zastosowania w systemach rozrywki w samolocie lub z innymi, dowolnymi urządzeniami wyposażonymi w wyjściowe gniazdo mini-jack ø 3,5 mm (Xbox, kontrolery PlayStation, Nintendo Switch, czy komputery i laptopy). Transmiter można sparować z maksymalnie dwoma AirPodami lub innymi słuchawkami wyposażonymi w Bluetooth.

Urządzenie obsługuje kodek Qualcomm® aptX™, który zapewnia wierne odtwarzanie i wysokiej jakości dźwięk, oraz Qualcomm® aptX™ Low Latency, który minimalizuje opóźnienia dźwięku i zapobiega problemom z synchronizacją z obrazem.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Wbudowany akumulator zapewnia do 15 godzin odtwarzania. Można go podłączyć do źródła zasilania za pomocą kabla USB-C i zapewnić stały dopływ energii.

Cena: 249

https://www.MEEAUDIO.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

Poprzednie

Następne