Mark Levinson № 5909. Słuchawki bezprzewodowe z redukcją szumów

Mark Levinson, specjalista znany z wysokiej klasy elektroniki, wprowadził do sprzedaży № 5909.

Są to słuchawki z certyfikatem Hi-Res Audio, adaptacyjnym systemem aktywnej redukcji szumów i łącznością bezprzewodową Bluetooth. Jak informuje polski dystrybutor marki, № 5909 są wręcz „naszpikowane funkcjami, które docenią miłośnicy muzyki”. 

Słuchawki № 5909 to pierwszy produkt Mark Levinson zaprojektowany z myślą o luksusowym, mobilnym stylu życia” – powiedział Jim Garrett, Senior Director, Product Strategy and Planning, HARMAN Luxury Audio. „Połączenie referencyjnej jakości dźwięku, najlepszych w swojej klasie funkcji, luksusowej konstrukcji i komfortu oraz pięknego wzornictwa podnosi poprzeczkę w kategorii słuchawek bezprzewodowych.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Technika

Wśród rozwiązań, na które firma zwraca uwagę, warto wymienić: łączność bezprzewodową o wysokiej rozdzielczości za pośrednictwem technologii Bluetooth 5.1 z obsługą LDAC, AAC i aptX Adaptive, układ czterech mikrofonów z funkcją Smart Wind Adaption zapewniający krystalicznie czyste rozmowy telefoniczne, system Adaptacyjnej aktywnej redukcji szumu z trzema trybami zapewniającymi izolację dźwięku oraz wybieralny tryb Ambient Aware zapewniający tzw. „świadomość sytuacyjną”.

Inżynierowie firmy Mark Levinson zaprojektowali dla № 5909 40-milimetrowe przetworniki z powłoką berylową oraz łączność Bluetooth 5.1 wysokiej rozdzielczości. Ich odpowiedź częstotliwościowa została dostrojona do krzywej HARMAN Curve, krzywej odpowiedzi akustycznej, która osiągnęła najwyższą subiektywną ocenę w testach odsłuchowych przeprowadzonych przez tę firmę.

Za połączenia i prowadzenie rozmów odpowiadają cztery mikrofony z formowaniem wiązki i funkcją Smart Wind Adaption. System ten zapobiega zagłuszaniu głosu przez hałas z zewnątrz.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Słuchawki № 5909 zapewniają do 34 godzin odtwarzania z wyłączoną funkcją ANC lub do 30 godzin z włączoną funkcją ANC, a także do 6 godzin odtwarzania po 15-minutowym szybkim ładowaniu. Przechowywane są w twardym etui podróżnym, w którym można przechowywać kompletny zestaw przewodów i akcesoriów, w tym przewody do ładowania i adapter audio do samolotu.

Preferencje słuchawek można kontrolować i dostosowywać ich ustawienia odsłuchu za pomocą aplikacji Mark Levinson Headphones App na urządzeniach z systemem iOS oraz Android.

Cena: 4999 zł | Dystrybucja: SUPORT.

www.MARKLEVINSON.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

Poprzednie

Następne