M. David nagrywa płytę w swoim studiu Other

M. David jest w trakcie nagrywania debiutanckiego albumu pt: „X3 części mnie”

Na krążku znajdzie się trzynaście kompozycji jego autorstwa, i dodatkowo dwa bonusy. Płyta jest utrzymana w klimacie pop, pop-rock, rnb, soul, akustycznie, alternatywnie. Jak czytamy w materiałach prasowych, M. David:

Jest muzykiem, kompozytorem, aranżerem, multiinstrumentalistą i wokalistą. Tworzy własną muzykę autorską i jest w trakcie ukończenia pierwszej płyty pt: X3 części mnie, którą planuje wydać na jesień 2024 roku.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Muzyk, który wcześniej występował pod jako Dawid „Dejf” Motyka, mówi, że jej brzmienie „zapowiada się energetyczne”, a tematyka tekstów „wypełnia przestrzeń od przyjaźni, po miłość i życie”. Stylistycznie album ma się zamknąć w szerokim spektrum – od ballad, przez grunge’owe riffy, aż do wakacyjnej nuty.

Już teraz można obejrzeć materiały z realizacji:

 

  • David nagrywa bębny → TUTAJ
  • David nagrywa gitarę akustyczną → TUTAJ
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Obecnie artysta jest na etapie tworzenia elektroniki, sampli perkusyjnych, i nagrywania wokalu, po czym czeka go samodzielny miks i mastering materiału, gdyż był realizatorem w własnym studio Other. Premiera płyty jest planowana na koniec roku 2024. Tymczasem można obejrzeć teledyski i muzykę z kanału Youtube artysty:

 

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
  Kontakt

www.FACEBOOK.com

TWITTER
www.INSTAGRAM.com
www.TIKTOK.com
www.YOUTUBE.com
SOUNDCLOUD.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne