Linn Selekt DSM Edition Hub

Szkocka firma Linn zaprezentowała nową wersję odtwarzacza plików Selekt DSM – Edition Hub.

Jak czytamy w materiałach prasowych, jest to „najbardziej konfigurowalny cyfrowy odtwarzacz muzyczny w historii. Jest wszechstronny, można go rozbudowywać i, co najważniejsze, brzmi wyjątkowo”.

I dalej:

Edition Hub ma najwyższej jakości obudowę, wykonaną z obrabianych indywidualnie elementów, zapewniającą większą sztywność, izolację układów wewnątrz i znakomitą estetykę – z eleganckimi liniami, ukrytymi połączeniami i luksusem na czele.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Obudowa Edition Hub składa się z czterech aluminiowych płyt, połączonych śrubami. Elementy boczne są dopasowane do podstawy za pomocą kołków, a cztery długie śruby są następnie dokręcane. Daje to, jak mówi producent, wyjątkowo sztywne mocowanie, a także precyzyjne dopasowanie i wykończenie.

Główny otwór wentylacyjny obudowy Edition Hub został wycięty w aluminiowej pokrywie, co ma zapewnić zarówno odpowiednie odprowadzanie ciepła, jak i atrakcyjny wygląd. Sam otwór wentylacyjny przypomina falę. Patrząc pod różnymi kątami, motyw fali zmienia się i faluje: „z niezliczonymi refleksami wyświetlanymi przez różne wykończenia i powierzchnie”.

Edition Hub wyposażono w poprawione pokrętło sterujące. Jego precyzyjne, toczone łożysko ze stali nierdzewnej zapewnia – według producenta – jedwabisty, wyczuwalny obrót podczas regulacji głośności, a fototrawiona stalowa aureola wokół jego krawędzi „pozwala na emitowanie chłodnego, ostrego światła ze stu pojedynczych diod LED znajdujących się pod nim”. Front urządzenia to lustrzane szkło „szpiegowskie”; ukryty za nim wielkoformatowy wyświetlacz wyświetla informacje, a gdy nie jest potrzebny staje się całkowicie niewidoczny.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Szeroka gama połączeń na tylnym panelu Edition Hub zapewnia połączenie od gramofonów po odtwarzacze CD, a także wiele połączeń cyfrowych, umożliwiających podłączenie urządzeń do strumieniowania wideo, konsol do gier i odtwarzaczy Blu-ray.

Edition Hub standardowo wyposażony jest w nowy zasilacz Linna, najlepszy jak dotąd zasilacz tej firmy – Utopik.

www.LINN.co.uk

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne