Kolumny YG Acoustics w stereo i w kolorze

Jak informuje amerykański producent, YG Acoustics, od teraz jego głośniki będą produkowane w różnych kolorach.

Opcje kolorystyczne stanowią dodatek do anodowanych wykończeń w kolorze czarnym i srebrnym. Jak czytamy w informacji prasowej, dopiero po wielu latach testów firma jest w stanie uzyskać „starannie nakładane, luksusowe lakiery, które uzupełniają i uwydatniają eleganckie formy rzeźbiarskie głośników YG”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Fanów legendarnej marki Harley-Davidson z pewnością zainteresuje fakt, że firma ta aktywnie zaangażowała się w rozwój unikalnych kolorów i technologii nakładania farby i lakieru na aluminiowe części kolumn głośnikowych YG Acoustics w jednej ze swoich fabryk, która produkuje nie seryjne modele Harley-Davidson, ale unikatowe, jedyne w swoim rodzaju modele kolekcjonerskie.

Wszyscy dystrybutorzy YG Acoustics otrzymają charakterystyczne pudełko prezentacyjne. Pudełko zawiera 12 próbek kolorów, które zostały nałożone na obrobione, lotnicze, aluminiowe krążki o średnicy 10 cm. Połowa każdej płyty ma szczotkowane wykończenie bocznych/górnych paneli głośników YG Acoustics.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Druga połowa każdego dysku ma maszynowo wyłożone wykończenie panelu przedniego. Dwa krążki są standardowo anodowane na czarno i srebrno. Osiem krążków to różne kolory ChromALure. Dwa dyski to wysokiej jakości czarno-białe wykończenie YG Acoustics o wysokim połysku. Kręgi z farbą o wysokim połysku są całkowicie gładkie. Należy pamiętać, że oprócz czarno-białej farby o wysokim połysku, producent może również zaoferować wykończenie w niestandardowym kolorze o wysokim połysku.

Teraz klienci mają do wyboru trzy rodzaje wykończenia: anodowanie, ChromALure i lakier o wysokim połysku. Koszt wykończeń ChromAlure i Premium High Gloss Paint zależy od danego modelu.

www.YG-ACOUSTICS.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne