Kolumny KEF LSX II LT – prezentacje w salonie Q21

Q21 zaprasza na prezentacje najnowszych monitorów firmy KEF.

Jak mówi producent, LSX II LT oferują „ten sam wciągający dźwięk high fidelity i kluczowe technologie, co LSX II, w cenie, którą pokochasz”. Ten kompaktowy, bezprzewodowy system kolumn ma za podstawę platformę Music Integrity Engine firmy KEF i charakterystyczny układ głośników Uni-Q.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Wśród jego głównych cech producent wymienia:

  • Bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe z Airplay 2, Chromecastem, Bluetooth i Wi-Fi
  • Obsługuje wszystkie główne serwisy muzyczne i wszystkie główne formaty audio
  • Kompatybilność z DSD i PCM do 24 bitów/384 kHz
  • Rozbudowane opcje łączności z telewizorem, laptopem i inne urządzenia: USB-C, HDMI-ARC, wyjście subwoofera
  • Układ głośników Uni-Q 11.generacji
  • Music Integrity Engine
  • Moc systemu: LF 70W, HF 30W, Klasa D
  • Zaprojektowane przez Michaela Younga
  • Zoptymalizowana konstrukcja obudowy
  • Wkładki gwintowane do mocowania akcesoriów, takich jak stojak stołowy P1, stojak S1 i uchwyt ścienny B1 (do zakupienia oddzielnie)

Kolumny dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: Sage Green (zielony), Stone White (biały) i Graphite Grey (szary).

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W swoim zaproszeniu na prezentacje salon Q21 pisze:

Szukasz głośników, które dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń muzycznych? KEF LSX II LT to najnowsza propozycja od renomowanej marki KEF, która zachwyca jakością dźwięku, funkcjonalnością i designem. Dlaczego warto wybrać KEF LSX II LT?
– Doskonały dźwięk Hi-Fi: Zanurz się w krystalicznie czystym brzmieniu o wysokiej rozdzielczości (do 24 bit/384 kHz) dzięki zaawansowanej technologii KEF, w tym autorskiemu przetwornikowi Uni-Q. – Poczuj głębię basów, klarowność średnich tonów i precyzję wysokich częstotliwości.
– Wszechstronność: LSX II LT to idealne rozwiązanie dla miłośników muzyki, filmów i gier. Podłącz je do telewizora, komputera, konsoli czy smartfona i ciesz się doskonałym dźwiękiem w każdej sytuacji.
– Łączność bezprzewodowa i przewodowa: Dzięki obsłudze Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2, Chromecast i Spotify Connect, masz pełną swobodę wyboru źródła dźwięku. Dodatkowo, wejścia HDMI ARC i USB-C umożliwiają podłączenie urządzeń przewodowo.
– Elegancki design: Minimalistyczny wygląd i wysokiej jakości materiały sprawiają, że LSX II LT doskonale wpasują się w każde wnętrze.
– Prosta obsługa: Intuicyjna aplikacja KEF Connect pozwala na łatwe sterowanie głośnikami, personalizację ustawień dźwięku oraz dostęp do różnych serwisów streamingowych.
Chcesz osobiście przekonać się o niezwykłych możliwościach KEF LSX II LT? Odwiedź nasz salon Q21 i doświadcz dźwięku, który Cię zachwyci! Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą wybrać idealny zestaw audio.
Zapraszamy na prezentację!

Adres

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne