KEF R Meta. Film salonu Q21 na Youtube

Salon Q21 zaprasza na kolejny film na swoim kanale na Youtube.

Tym razem jesteśmy zaproszeni do obejrzenia filmu przybliżającego charakterystykę kolumn KEF R Meta. W zaproszeniu czytamy:

Jak co środę zapraszamy Was na film!
Po dwóch materiałach pogadankowych przyszedł czas na powrót do sprzętu. Tym razem zajmujemy się najnowszą serią KEF R Meta, która przy premierze wzbudziła bardzo dużo emocji. Metamateriał zastosowany w tych kolumnach spotkał się z bardzo wieloma zachwytami już przy premierze LS50 Meta. Jak jest tym razem? O tym opowiemy Wam w filmie, razem z porównaniami do poprzedniej serii KEF R. Zapraszamy!
→ FILM: www.YOUTUBE.com
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Salon Q21 zaprasza również do weekendowej promocji w outlecie Q21:

Nasz outlet w Q21 prawdopodobnie jest Wam już dobrze znany, ale w ten weekend warto obserwować go dokładniej! Jeszcze bardziej obniżymy ceny produktów, które się w nim znajdują. Znajdziecie w nim kolumny, wzmacniacze, gramofony, kable, słuchawki i wiele więcej produktów, które mogą się Wam przydać do ulepszenia, czy też rozszerzenia Waszego systemu audio. W outlecie znajdują się sprzęty po zwrotach oraz ekspozycyjne, a ewentualne wady zostały wylistowane przy opisach produktu. Promocja trwa od 17.03 do 20.03 włącznie.
Więcej → TUTAJ

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne