Już w ten weekend rozpocznie się JBL Triathlon Sieraków

Polski dystrybutor firmy JBL zaprasza na sportowe zmagania:

Już za chwilę kończymy wielkie odliczanie! Zostały ostatnie godziny do rozpoczęcia cyklu triathlonowych zmagań CIECH Tri Tour, który już tradycyjnie swój start będzie miał w ostatni weekend maja na JBL Triathlon Sieraków. Jakie atrakcje na nas czekają?
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Zawody rozpoczną się jeszcze w piątek 26.05, kiedy to w duathlonie oraz biegach dostosowanych do możliwości wiekowych wystartują dzieci. Organizatorzy cyklu CIECH Tri Tour już po raz kolejny organizują zawody dla dzieci przy współpracy z fundacją Pho3nix. Celem zawodów jest promowanie sportu i zdrowego trybu życia wśród najmłodszych.

Następnie od soboty zaczną się zmagania dorosłych. Wystartują oni na dystansie sprinterskim mającym „zaledwie” niecałe 28 km oraz na dystansie połówki mającej blisko 113 km. W niedzielę odbędzie się rywalizacja sztafet oraz zawodników indywidualnych na dystansie „ćwiartki” mającej blisko 55,5 km.

Wojciech Kruczyński, organizator cyklu CIECH Tri Tour składającego się z JBL Triathlon Sieraków i JBL Triathlon Poznań, mówi:

Wszyscy już czujemy ekscytację – ale to chyba normalne! W końcu zaraz rozpocznie się ten weekend, na który wszyscy czekamy. Zawodnicy już kończą intensywne treningi i biorą głęboki wdech uzupełniając siły przed startem. Za wszystkich trzymam kciuki tak samo mocno. Wierzę, że już niedługo przeżyjemy niesamowite chwile! –

Jak pisze organizator, zadbał o to, by JBL Triathlon Sieraków „był wspaniałą atrakcją nie tylko dla sportowców, ale również kibiców”. Przez cały weekend będzie można zrelaksować się w strefie gastronomicznej pełnej food trucków, oferujących dania ze wszystkich stron świata. Pasjonaci sportu będą mogli przyjrzeć się ofercie sprzedawców w trakcie targów sprzętu sportowego.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Sponsorem zawodów w Poznaniu i Sierakowie jest firma JBL, która dba o nagłośnienie obu imprez. Firma JBL produkująca głośniki, słuchawki, wzmacniacze oraz inne sprzęty audio wspiera cykl CIECH Tri Tour, gdyż – jak czytamy – „docenia i podziwia wysiłek, jaki w pokonanie swoich własnych słabości wkładają triathloniści”. I dalej:

JBL chce być częścią tych niesamowitych zawodów i razem z ludźmi z żelaza tworzyć wspaniałą atmosferę na obu wielkopolskich imprezach. Bez wkładu JBL”a organizacja cyklu CIECH Tri Tour na tak wysokim poziomie nie byłaby możliwa!

TRIATHLONSIERAKOW.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne