JBL Xtreme 4 Tomorrowland ⸜ głośnik przenośny

Pod koniec lipca w Belgii odbędzie się coroczny festiwal muzyki elektronicznej Tomorrowland.

Jak informuje polski przedstawiciel, firma Suport, w tym czasie na polskim rynku zawita też limitowana edycja przenośnego, wodoodpornego głośnika JBL Xtreme 4 Tomorrowland zaprojektowanego wspólnie przez JBL & Tomorrowland.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W materiałach prasowych czytamy:

JBL Xtreme 4 Tomorrowland to doskonała jakość dźwięku w dowolnym miejscu. Ten przenośny, wodoodporny głośnik z dwoma wydajnymi przetwornikami niskotonowymi i dwoma wysokotonowymi zapewnia donośne i dynamiczne brzmienie nawet przy największej głośności. To legendarny dźwięk JBL Pro o najwyższej jakości! Dwa pasywne, pulsujące radiatory JBL zapewniają głębszy bas, który porusza.
Jeśli chce się zabrać swoją muzykę na zewnątrz, to pomocny okazuje się poręczny pasek na ramię, a wytrzymałe gumowe wsporniki oraz klasa ochrony IP67 zapewniająca wodoodporność i pyłoszczelność sprawiają, że nagła ulewa lub zanurzenie w jeziorze nie zepsują zabawy. Gdy nadejdzie czas na jeszcze bardziej imponujące wrażenia dźwiękowe, można sparować dwa Xtreme 4, aby uzyskać dźwięk stereo.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Głośnik zapewnia do 24 godzin grania plus 6 godzin z Playtime Boost. Aby wydłużyć granie o kolejne 6 godzin, wystarczy uruchomić funkcję Playtime Boost. Dostraja on i optymalizuje odtwarzanie, co ma zapewnić głośniejszy i wyraźniejszy dźwięk.

Głośnik współpracuje z technologią AI Sound Boost, która analizuje na bieżąco sygnał, dzięki algorytmowi sztucznej inteligencji przewidującemu ruch głośnika i dostosowującemu jego parametry. Zmniejsza ponadto zniekształcenia nawet przy dużej głośności, maksymalizując wydajność basu i ogólną głośność.

Pasek na ramię został zaprojektowany wspólnie przez JBL & Tomorrowland. Głośnik można nosić na ramieniu lub wyregulować pasek tak, aby nosić go przewieszony przez ciało. JBL jest wodoodporny i pyłoszczelny na poziomie IP67

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Aplikacja JBL Portable pozwala otrzymywać aktualizacje i pomoc techniczną oraz korzystać z dodatkowych funkcji bezpośrednio w telefonie. Można w ten sposób dostroić brzmienie, dzięki różnym ustawieniom wstępnym korektora. Można też w pełni skonfigurować korektor, aby dostosować wysokie, średnie i niskie tony do własnych upodobań.

Wykonany częściowo z materiałów pochodzących z recyklingu głośnik JBL Xtreme 4 Tomorrowland ma być bardziej przyjazny środowisku. W jego maskownicy zastosowano plastik i tkaninę pochodzące z recyklingu. Produkt zapakowano w papier z certyfikatem FSC, z nadrukiem wykonanym atramentem sojowym.

 ▌ Cena: 1499 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne