JBL Wind 3S. Głośnik Bluetooth

W ofercie JBL właśnie pojawił się nowy produkt – JBL Wind 3S.

JBL Wind 3S to przenośny głośnik Bluetooth stworzony, jak mówi producent, do jazdy na rowerze, ale także do przytwierdzenia do hulajnogi czy wózka dziecięcego. Zatrzaskuje się w dołączonym uchwycie na kierownicę, który przymocować można między innymi do roweru. A gdy użytkownik podróżuje pieszo, może wyjąć głośnik z uchwytu i przymocować go do paska, ubrania lub plecaka za pomocą wbudowanego klipsa. Głośnik Wind 3 jest całkowicie wodoodporny, więc nie trzeba się martwić, jeśli zostanie się złapanym przez deszcz. Można do niego bezprzewodowo przesyłać muzykę ze swojego smartfona przez Bluetooth.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W komunikacie prasowym czytamy:

JBL Wind 3 to wytrzymały na drodze i w podróży przenośny głośnik Bluetooth, gotowy do wędrówek po szlakach, jazdy na rowerze po ulicach i wszędzie tam, gdzie poprowadzi użytkownika przygoda. JBL Wind 3S to przenośny głośnik Bluetooth dla rowerów i nie tylko. Przypięty do paska plecaka, zadokowany na kierownicy roweru, wózka dziecięcego czy hulajnogi JBL Wind 3 dostarcza dźwięk gdziekolwiek się jest.

Przyciski z przodu i po bokach głośnika pozwalają na dokonywanie regulacji bez odrywania wzroku od drogi. Wbudowany akumulator zapewnia do 5 godzin użytkowania. Stacja dokująca (mocowanie na kierownicy/rurce) pozwala na wpięcie i wypięcie z dołączonego uchwytu montażowego, który zaprojektowany jest specjalnie dla kierownic rowerowych i motocyklowych. Dwa różne tryby EQ, Sport – dla zastosowań zewnętrznych i Bass – dla zastosowań wewnętrznych pozwala dostosować dźwięk do aktualnych potrzeb.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Cena: 369 zł

www.JBL.com.pl

tekst mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne