JBL Tune 720 BT. Bezprzewodowe słuchawki z Bluetooth 5.3

JBL Tune 720 BT to bezprzewodowe słuchawki wokółuszne wyposażone w technologię Pure Bass.

Tune 720 BT to najnowsze słuchawki amerykańskiej firmy JBL Pure Bass. Sygnał do nich przesyłany jest przez najnowszą wersję Bluetooth 5.3. Ich akumulator zapewnia do 76 godzin pracy i dodatkowe 3 godziny pracy na baterii po zaledwie 5 minutach ładowania. Bezpłatna aplikacja JBL Headphones pozwala dostosować dźwięk użytkownika za pomocą korektora, a komunikaty głosowe poprowadzą go przez poszczególne funkcje. Słuchawki umożliwiają sterowanie połączeniami, dźwiękiem i głośnością dzięki przyciskom na nauszniku. W razie połączenia podczas oglądania filmu na innym urządzeniu, słuchawki Tune 720 BT przełączą się na telefon.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Producent pisze o nich:

Brzmienie JBL Pure Bass to jedna z wiodących cech JBL Tune 720BT. Znane z najsłynniejszych obiektów koncertowych na całym świecie, dostępne jest również każdego dnia w słuchawkach JBL. Bezprzewodowa technologia Bluetooth 5.3 pozwala przesyłać wysokiej jakości dźwięk ze smartfona bez plątaniny kabli. Najnowsza wersja Bluetooth to jeszcze lepsza łączność bezprzewodowa.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Połączenie wielopunktowe pozwala na przełączanie się z jednego urządzenia wyposażonego w technologię Bluetooth na inne. Można więc przełączać się z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na telefonie komórkowym. Dzięki zastosowaniu lekkich materiałów oraz miękkich wkładek i wyściółki pałąka słuchawki, jak pisze producent, „nadają się do noszenia przez długi czas z maksymalną wygodą”. Odłączany kabel audio umożliwia pracę słuchawek w trybie pasywnym.

Cena: 389 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne