JBL Tune 520 BT. Nauszne słuchawki bezprzewodowe

JBL Tune 520 BT to nowe nauszne słuchawki bezprzewodowe z technologią JBL Pure Bass.

SŁuchawki dostępne są w czterech kolorach: fioletowym, niebieskim, białym i czarnym. Szczególne zainteresowanie wzbudza właśnie kolor fioletowy, chyba pierwszy raz użyty w ofercie słuchawek od JBL.

O wygodzie noszenia producent pisze:

Dzięki zastosowaniu lekkich materiałów oraz miękkich wkładek i wyściółki pałąka słuchawki nadają się do noszenia przez długi czas z maksymalną wygodą. Co więcej, składana konstrukcja pozwala zabrać je ze sobą w każde miejsce i o każdej porze.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

JBL Tune 520 BT przesyłają dźwięk dzięki najnowszej wersji Bluetooth 5.3. Zapewniają do 57 godzin pracy i dodatkowe 3 godziny pracy na baterii po 5 minutach ładowania. Bezpłatna aplikacja JBL Headphones pozwala dostosować dźwięk do gustu użytkownika za pomocą korektora, a komunikaty głosowe poprowadzą go przez funkcje słuchawek. Połączeniami, dźwiękiem i głośnością sterować można dzięki przyciskom na nauszniku. W razie połączenia podczas oglądania filmu na innym urządzeniu, słuchawki JBL Tune 520 BT przełączają się na telefon. Składają się na płasko, w związku z czym nie zajmują wiele miejsca. Mamy też dostęp do Siri lub Asystenta Google, przez wciśnięcie wielofunkcyjnego przycisku.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Połączenia wielopunktowe to niezwykle wygodne rozwiązanie polegające na łatwym przełączaniu się z jednego urządzenia wyposażonego w technologię Bluetooth na inne. Dodajmy, że można też bez problemu przełączać się z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na telefonie komórkowym.

Cena: 279 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne