JBL Tour Pro 2. Słuchawki + etui z wyświetlaczem

Amerykańska firma JBL wprowadza do sprzedaży pierwsze na świecie słuchawki z etui ładującym wyposażonym w panel dotykowy.

Słuchawki zostały zapowiedziane na zeszłorocznych targach IFA 2022 i  właśnie pojawiają się na polskim rynku. Polski dystrybutor, firma Suport, mówi, iż jest to „niezwykle funkcjonalny model słuchawek klasy premium i zupełnie pionierskie rozwiązanie. To też legendarne brzmienie JBL, czyli produkt doskonały!”

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

JBL Tour Pro 2 to dokanałowe słuchawki bezprzewodowe z funkcją adaptacyjnej redukcji szumów. Zapewnia to technologia True Adaptive Noise Cancelling. W unikalnym etui ładującym mamy dostęp do wszystkich kluczowych funkcji słuchawek bez użycia telefonu lub aplikacji. Wszystkie funkcje aplikacji są dostępne poprzez „inteligentne” etui nawet z urządzeń innych niż smartfon, takich jak laptopy, komputery, telewizory itp. W materiałach prasowych czytamy:

Prawdziwie płynna obsługa: sterowanie kluczowymi funkcjami aplikacji JBL Headphones bez użycia telefonu, po prostu dotykając 1,45-calowego wyświetlacza etui ładującego. Zanurz się w przestrzennym dźwięku nawet na łącznie 40 godzin na jednym ładowaniu (10 godzin pracy słuchawek + 30 godzin zapasu w etui ładującym lub 8 godzin pracy słuchawek + 24 godziny zapasu w etui ładującym z ANC) dzięki innowacyjnemu, inteligentnemu etui ładującemu z obsługą Bluetooth.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

JBL Tour Pro 2 mają wbudowane 6 mikrofonów. Technologia True Adaptive Noise Cancelling automatycznie wykorzystuje 4 mikrofony wykrywające szumy, aby w czasie rzeczywistym dostosować się do otoczenia i zminimalizować zakłócenia. Użytkownik może regulujować tryb ANC w aplikacji JBL Headphones. Z kolei funkcja VoiceAware pozwala określić, w jakim stopniu chce się słyszeć własny głos poprzez kontrolowanie sygnału z mikrofonu kierowanego do słuchawek. Personal Sound Amplification daje możliwość włączania funkcji osobistego wzmacniania dźwięku JBL Tour Pro 2, aby dostosować balans L/P i zwiększyć głośność rozmów o +15-20 dB.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Słuchawki zostały zaprojektowane na podstawie badań ustalających krzywą przenoszenia. Producent zapewnia, że dzięki temu otrzymamy „precyzyjny, wierny dźwięk i mniej zniekształceń przy każdej muzyce o dowolnej częstotliwości i głośności, nawet w głośnym otoczeniu”. I dalej:

Otaczający dźwięk przestrzenny JBL pozwala poczuć się jak w teatrze, na koncercie lub w studiu z ulubionym artystą. Dzięki tej zastrzeżonej technologii dźwięk dociera praktycznie z każdego miejsca wokół użytkownika, bez względu na źródło czy urządzenie, z którego się go odtwarza.
Cena: 1299 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne