JBL Tour One M2

Nowe wokółuszne słuchawki premium JBL Tour One M2 już w sklepach.

JBL Tour One M2 to słuchawki bezprzewodowe z certyfikatem Hi-Res oraz technologią True Adaptive Noise Cancelling, która tłumi zewnętrzne dźwięki. Układ ten poprawia także wyrazistość  rozmów, w czym pomagają 4 mikrofony. Potrafią one rozpoznać głos użytkownika, więc dzięki funkcji Smart Talk można szybko przejść do rozmowy w słuchawkach. Można też włączyć funkcję Personal Sound Amplification, aby wzmocnić głos swój i innych bez konieczności zdejmowania słuchawek.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Technologia True Adaptive Noise Cancelling wykorzystuje 4 mikrofony wykrywające szumy, aby w czasie rzeczywistym dostosować się do otoczenia i zminimalizować zakłócenia. Tryb ANC regulujemy w aplikacji JBL Headphones. Producent mówi, że algorytm sterujący mikrofonami w Tour One M2 ułatwia rozmowy nawet w głośnym lub wietrznym otoczeniu, a także korzystanie z pomocy wybranego asystenta głosowego. Z kolei funkcja VoiceAware pozwala określić, w jakim stopniu chcemy słyszeć własny głos poprzez kontrolowanie sygnału z mikrofonu kierowanego do słuchawek.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Słuchając muzyki, użytkownik może zachować świadomość otoczenia dzięki Smart Ambient, kontrolując poziom dźwięków otoczenia i włączając przycisk Personal Sound Amplification w aplikacji JBL Headphones, aby podnieść głośność rozmów o +15-20 dB i dostosować balans L/P. Dzięki funkcji Smart Talk nie trzeba zatrzymywać muzyki, aby odbyć szybką rozmowę.

Tour One M2 wyposażono w 40 mm przetworniki. Producent pisze:

Otaczający dźwięk przestrzenny JBL pozwala zanurzyć się w brzmieniu i poczuć się jak w teatrze, na koncercie lub w studiu z ulubionym artystą. Dzięki tej zastrzeżonej technologii dźwięk dociera praktycznie z każdego miejsca wokół, bez względu na źródło czy urządzenie, z którego jest odtwarzany.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Sposób zachowania się słuchawek można dostosować poprzez personalizację panelu dotykowego. Łącze Bluetooth 5.3 LE (dostępne od wiosny 2023 r. poprzez aktualizację OTA – Over The Air) ma zapewnić jeszcze bardziej stabilne i bezpieczne połączenie słuchawek ze smartfonem.

Cena: 1549 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne