JBL Snow Party już w kwietniu

JBL Snow Party to trzy dni wyjątkowych atrakcji w jednym z najlepszych ośrodków narciarskich, a także występy na żywo DJ-ów, organizowane przez firmę JBL.

Wyjątkowe wydarzenie powraca już w kwietniu 2022 roku w towarzystwie Martina Garrixa. Firma JBL zachęca do wzięcia udziału w konkursie, którego zwycięzcy pojadą na wyjątkową wycieczkę all inclusive.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

JBL Snow Party będzie miało miejsce od 21 do 24 kwietnia 2022 roku w Val Thorens (Francja). Jeśli wezmą państwo udział w konkursie organizowanym przez JBL, będziecie mieli szansę na trzy dni w ośrodku narciarskim z imprezami prowadzonymi przez ekskluzywnych międzynarodowych DJ-ów.

Co trzeba zrobić? Wystarczy kupić produkt JBL w sklepach sieci Media Markt lub Media Expert w okresie od 10 września 2021 r. do 10 marca 2022 r., a następnie zarejestrować się na stronie internetowej JBL (pl.JBL.com). Trzeba będzie podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, a także odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego to Ciebie powinniśmy zaprosić na JBL SnowParty?” oraz przedstawić dowód zakupu.

Czego można spodziewać się po wygranej? Jak informuje polski dystrybutor JBL-a, firma Suport, między innymi: podróży do Val Thorens za darmo i w dobrym stylu, zakwaterowania w luksusowym hotelu Club Med, powitalnego drinka i kolacji, zanim zacznie się zabawa. Całego dnia na stoku lub relaksu przed imprezą après-ski. Powrotu do domu ze wspaniałymi wspomnieniami i niesamowitymi zdjęciami.

tekst mat. prasowe

foto mat. prasowe

Poprzednie

Następne