JBL Quantum TWS. Słuchawki dokanałowe dla graczy

JBL Quantum TWS to nowość na polskim rynku – bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z funkcją redukcji szumu.

Tym razem są to konstrukcje dokanałowe z układem redukcji szumu, przeznaczone dla graczy. Jak czytamy w materiałach prasowych:

„Dzięki JBL Quantum TWS można grać wszędzie i usłyszeć wszystko. Prawdziwa adaptacyjna redukcja szumu (ANC) pozwala uniknąć rozproszenia uwagi, gdy gracza otacza precyzyjny dźwięk przestrzenny. Natomiast jeśli chce się wrócić do realnego świata, funkcja JBL Dual Source umożliwia szybkie i łatwe przełączanie się z dźwięku gry na połączenia przychodzące, a technologia Ambient Aware pozwala zachować świadomość otoczenia”.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Dzięki kompatybilności ze wszystkimi źródłami Bluetooth przełączanie między urządzeniami ma być bezproblemowe. Wygodnymi funkcjami jest też łatwe parowanie ze smartfonami przez Bluetooth i nawiązywanie połączeń 2,4 GHz o niskim opóźnieniu z kompatybilnymi urządzeniami za pomocą dołączonego adaptera USB-C w etui ładującym, które wydłuża 8-godzinny czas pracy słuchawek o kolejne 16 godzin.

Połączenie bezprzewodowe o niskim opóźnieniu można uzyskać z kompatybilnymi urządzeniami za pomocą dołączonego adaptera USB-C, który pasuje do etui ładującego. Słuchawki dokanałowe JBL Quantum TWS są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth, takimi jak smartfony i tablety.

Automatyczna kalibracja adaptacyjnej redukcji szumu firmy JBL ułatwia, jak mówi producent, koncentrację na grze. Natomiast technologia Ambient Aware pozwala zachować świadomość otoczenia. Dzięki 6 mikrofonom z technologią formowania wiązki głos zawsze będzie głośny i wyraźny.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Słuchawki JBL Quantum TWS są zgodne z oprogramowaniem JBL Quantum PC i aplikacją JBL Headphones, które umożliwiają regulację ustawień korektora, mikrofonu i dźwięku przestrzennego w celu stworzenia idealnego środowiska do gier.

Cena: 699 zł

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne