JBL Quantum 100P i 100X. Słuchawki dla graczy

W ramach znanej już graczom serii JBL Quantum pojawiły się właśnie dwie nowe wersje podstawowego modelu JBL Quantum 100.

Jak mówi producent, przeznaczone są dla graczy Playstation oraz Xboxa. Wyróżniają się kolorystyką dopasowaną do danej konsoli. Obydwa modele to przewodowe wokółuszne zestawy słuchawkowe do gier z odłączanym mikrofonem. Lekki pałąk na głowę i piankowe wkładki z pamięcią kształtu zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić komfort nawet w trakcie dłuższych sesji.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Jak czytamy w materiałach prasowych, Quantum 100P i 100X „pozwalają doskonale słyszeć towarzyszy broni i przeciwników, a odłączany mikrofon kierunkowy na wysięgniku z funkcją «voice focus» i wyciszaniem pozwala być doskonale słyszanym”.

JBL Quantum 100P swoją kolorystyką nawiązują do konsoli Playstation, a JBL Quantum 100X kolorystyką nawiązują do konsoli Xbox. Obydwa zestawy wyposażono w technikę o nazwie JBL QuantumSOUND Signature. Słuchawki współpracują również z konsolą Nintendo Switch.

Producent mówi:

„Udział w grze staje się jeszcze bardziej emocjonujący, dzięki dokładnemu i wciągającemu dźwiękowi, który pozwala usłyszeć najdrobniejsze szczegóły i poczuć każdą eksplozję. Odłączany mikrofon na wysięgniku zapewnia wyraźną komunikację, nawet w trybie wieloosobowym, a lekka pianka z pamięcią kształtu to komfort użytkowania nawet przez wiele godzin”.

Cena

Cena obydwu modeli wynosi 189 zł.

pl.JBL.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne