JBL Pulse 5. Głośnik Bluetooth z podświetleniem

JBL Pulse 5 to przenośny głośnik Bluetooth z efektami świetlnymi.

Personalizowany, 360-stopniowy pokaz świetlny JBL Pulse 5 synchronizuje się z rytmem odtwarzanej muzyki. Pasek umożliwia zabranie przenośnego, pyłoszczelnego i wodoodpornego głośnika Bluetooth z podwórka na plażę i nie tylko. Jak mówi producent, „taniec do białego rana możliwy jest za sprawą nawet 12 godzin odtwarzania, a funkcja PartyBoost pozwala sparować wiele kompatybilnych głośników, kiedy tylko zechce się wzmocnić dźwięk i zintensyfikować wrażenia odsłuchu”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Sposób wyświetlania kolorów można spersonalizować za pomocą aplikacji JBL Portable. Dzięki oddzielnemu, skierowanemu w górę przetwornikowi wysokotonowemu, można – jak czytamy – „cieszyć się czystym, wyrazistym dźwiękiem JBL Original Pro we wszystkich kierunkach”. Na spodzie głośnika umieszczono z kolei pasywny radiator.

Stopień ochrony przed pyłem i wodą na poziomie IP67 przyda się na basenie czy w parku. JBL Pulse 5 można zabrać ze sobą wszędzie. Z głośnikiem bezprzewodowo można połączyć nawet 2 smartfony lub tablety i na zmianę odtwarzać dźwięk JBL Original Pro. Funkcja PartyBoost umożliwia połączenie dwóch głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, aby uzyskać dźwięk stereo lub połączenie wielu głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost.

Cena: 1299 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne