JBL, Mark Levinson i Harman Kardon na Audio Video Show 2022

Dystrybutor firm JBLMark Levinson i Harman Kardon zaprasza na swoje stoiska podczas wystawy Audio Video Show 2022 – już w ten piątek.

Podobnie, jak w poprzednich latach, można je będzie znaleźć na PGE Narodowy w czterech strefach: 

  • LUXURY AUDIO w sali 108
  • JBL multimedia i soundbary w Loży Białej
  • JBL kolumny klasyczne i architectural w sali Symfonia 2
  • JBL słuchawki w strefie słuchawkowej.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Jak czytamy w zaproszeniu, „absolutnym hitem tegorocznej wystawy Audio Video Show 2022 będzie para jubileuszowych monofonicznych wzmacniaczy Mark Levinson ML-50 pracujących w klasie A, które w ramach wystawy zagrają po raz pierwszy w Polsce”.

Mark Levinson ML-50 to monofoniczne wzmacniacze mocy o firmowej topologii Pure Path, ze szklanym panelem górnym, oświetleniem wewnętrznym i elementami wzorniczymi inspirowanymi sławnymi wzmacniaczami z 50-letniej historii marki. Limitowany do zaledwie 100 par na całym świecie ML-50 jest „ostatecznym wyrazem mocy, precyzji i czystości”.

Ze wzmacniaczami zagrają kolumny JBL Everest DD 67000. To trójdrożny system głośnikowy wyposażony w sekcję niskotonową z dwoma głośnikami 15″ które mają membrany z trójwarstwowego laminatu czystej celulozy nad i pod zagęszczaną pianką. Średnie i wysokie tony odtwarza głośnik tubowy, kompresyjny, z czystego berylu. Druga kopułka z czystego berylu, ale o średnicy 1″ odpowiada za pasmo ultra-wysokich tonów sięgające 60 kHz, czyli znacznie powyżej progu ludzkiego słuchu.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W Loży Białej swoją premierę będą miały soundbary nowej serii JBL BAR (300, 500, 800, 1000), głośnik JBL Pulse 5, JBL Boombox 3 oraz wyjątkowy głośnik imprezowy JBL Partybox Encore. Posłuchać będzie można również innych przenośnych głośników JBL (m.in. JBL Go 3, JBL Clip 4, JBL Charge 5, Xtreme 3).

W sali Symfonia 2 znajdziemy kolumny klasyczne i do zabudowy. Znajdą się tutaj na przykład nowe monitory podstawkowe JBL 4305P, a także seria zupełnie niewidocznych po montażu głośników JBL Conceal.

Na stoiskach słuchawkowych królować będą nowe słuchawki z kategorii true wireless, a wśród nich między innymi JBL Live Pro 2JBL Tune FlexJBL Reflect Aero. Nowością będą również słuchawki gamingowe JBL Quantum.

www.JBL.com.pl

AUDIOSHOW.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne