JBL Live Flex 3 ⸜ słuchawki bezprzewodowe • dokanałowe

Nowe słuchawki JBL Live Flex 3 to jedyny model douszny w ramach nowej serii JBL Live 3.

Mają one konstrukcję otwartą oraz funkcję redukcji szumów oraz etui o firmowej nazwie Smart Charging Case z ekranem dotykowym o przekątnej 1,45 cala.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Producent pisze:

Najlepsza w swojej klasie funkcja True Adaptive Noise Cancelling wycisza rozpraszające użytkownika dźwięki, a brzmienie przestrzenne JBL Spatial Sound sprawia, że filmy i muzyka są naprawdę wciągające. Wszystko to, plus nawet 50 godzin pracy: 10 godzin w słuchawkach JBL Live Flex 3 z wyłączonym ANC i kolejne 40 godzin zapasu energii w etui ładującym wyposażonym w pętlę do przymocowania smyczy dla jeszcze większej wygody.

Słuchawki z serii JBL Live Flex mają etui o nawie Smart Charging Case z elementami sterującymi, które pozwalają dostosować dźwięk i wszystkie inne funkcje bez patrzenia na telefon i otwierania aplikacji JBL na urządzeniu. W menu możemy ustawić głośność i korektor, sterować odtwarzaniem muzyki, odbierać połączenia telefoniczne, a także wyświetlać wiadomości. Możemy również dostosować wygaszacz ekranu za pomocą naszych zdjęć; ekran dotykowy ma przekątną 1,45 cala.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Za pomocą True Adaptive Noise Cancelling możemy całkowicie odciąć się od otoczenia lub dostosować ilość dźwięków. Układ redukcji szumów pracuje z sześcioma mikrofonami z technologią formowania wiązki. Automatyczna kompensacja w aplikacji JBL Headphones optymalizuje poziom redukcji do warunków otoczenia i kanału słuchowego. Kontrolę nad tym, jak słyszy się rozmówców zapewniają korektor barwy i optymalizator poziomu głosu.

Jak zostało wspomniane, słuchawki mogą pracować przez 50 godzin. Do 10 godzin pracy zapewnia akumulator w słuchawkach (ale przy wyłączonym ANC), a etui ładujące dodaje do tego 40 godzin zapasu. Funkcja szybkiego ładowania w 10 minut na kablu ładującym USB typu C zapewni kolejne cztery godziny odtwarzania.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Dzięki połączeniu wielopunktowemu można łatwo przełączać się z jednego urządzenia Bluetooth na inne. Opcja Google Finder i Audio Switch pomocne będą, gdy kiedykolwiek zgubi się swoje słuchawki. Dzięki usłudze Google Finder sieć ponad trzech milionów urządzeń z Androidem automatycznie pomoże je znaleźć. Dzięki funkcji Google Audio Switch słuchawki douszne płynnie przełączają się z jednego urządzenia Bluetooth z systemem Android na inne.

Słuchawki mają certyfikat IP54, co oznacza, że są w dużym stopniu wodoodporne.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

I jest jeszcze Personi-Fi 3.0. O tej technologii polski przedstawiciel firmy, Suport, pisze:

Pozwala (ona) usłyszeć i poczuć każdą nutę swojej playlisty. To możliwość dostosowania dźwięku do osobistego profilu słuchowego dzięki interaktywnym narzędziom, które wykorzystują precyzyjne informacje o użytkowniku, by uzyskać dokładnie taką krzywą dźwięku, jaka najbardziej mu odpowiada.
▌ Dostępność i cena

Słuchawki JBL Live Flex 3 mają certyfikat IP55 mówiący o ochronie przed wodą i kurzem i są już dostęone, w cenie 849 zł.

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne