JBL Live Beam 3 ⸜ bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

JBL Live Beam 3 to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe o konstrukcji zamkniętej z funkcją redukcji szumów.

Jak informuje, producent, nowe słuchawki pozwalają dostosować wszystkie ich funkcje bez otwierania aplikacji JBL na urządzeniu. Można w ten sposób dostosować głośność korektora, sterować muzyką, odbierać połączenia telefoniczne, wyświetlać wiadomości, a także dostosować wygaszacz ekranu za pomocą zdjęć.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Dźwięk emitują w nich dynamiczne przetworniki o średnicy 10 mm. Producent pisze o nich:

Każdy przetwornik jest idealnie dostrojony, aby zapewnić głęboki bas, zrównoważone średnie i wyrafinowane wysokie częstotliwości – a wszystko to przy dowolnym poziomie głośności. Dźwięk przestrzenny JBL sprawia, że użytkownik czuje się jak na koncercie, ponieważ dźwięk dobiega praktycznie z każdego miejsca wokół niego.

Jak wspomnieliśmy, słuchawki wyposażone są w układ redukcji szumów o nazwie True Adaptive Noise Cancelling. Wśród pozostałych funkcji wymienia również „dźwięk przestrzenny Hi-Res Audio Wireless”, sześć mikrofonów z technologią formowania wiązki redukujących zakłócenia powodowane przez wiatr i szum oraz łącznie 48-godzinne odtwarzanie: 12 godzin w słuchawkach (z wyłączonym ANC) i kolejne 36 godzin w etui. Funkcja szybkiego ładowania w 10 minut na kablu ładującym USB typu C zapewni kolejne cztery godziny odtwarzania. Do tego można je ładować bezprzewodowo. Etui ładujące ma pętlę do przymocowania smyczy.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Etui o firmowej nazwie Smart Charging Case wyposażone zostało w ekran dotykowy o przekątnej 1,45 cala, który umożliwia personalizację słuchawek. Wyświetlacz daje kontrolę nad dźwiękiem na dowolnym urządzeniu – laptopie, telewizorze, smartfonie lub tablecie – bez konieczności uzyskiwania dostępu do aplikacji JBL na smartfonie.

Słuchawki oferują również połączenie wielopunktowe pozwala przełączać się z jednego urządzenia Bluetooth na inne. Ciekawą funkcjonalnością ma być również opcja Google Finder i Audio Switch. Jeśli kiedykolwiek zgubi się swoje słuchawki, dzięki usłudze Google Finder, sieć ponad trzech milionów urządzeń z Androidem automatycznie pomoże je odnaleźć. Dzięki funkcji Google Audio Switch słuchawki płynnie przełączają się z jednego urządzenia Bluetooth z systemem Android na inne.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
▌ Dostępność i cena

Słuchawki JBL Live Beam 3 mają certyfikat IP55 mówiący o ochronie przed wodą i kurzem i są już dostęone, w cenie 849 zł.

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne