JBL partnerem polskiej transmisji zawodów Intel® Extreme Masters Katowice 2023

Marka JBL już drugi rok z rzędu została partnerem polskiej transmisji zawodów Intel Extreme Masters Katowice 2023 (IEM Katowice),

Ich finał odbędzie się w najbliższy weekend, 10-12 lutego 2023, w katowickim Spodku. Wraz z początkiem lutego rozpoczęły się zmagania 24 najlepszych na świecie drużyn w CS:GO – transmisja dostępna online. W środę, 1 lutego, rozpoczął się pierwszy etap rywalizacji Intel® Extreme Masters Katowice 2023.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

To już 11. raz, gdy oczy całego świata zwrócone są w stronę Katowic. Finałowy etap wydarzenia odbędzie się w najbliższy weekend, 10-12 lutego, w Katowickim Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) z udziałem publiczności. Topowi zawodnicy walczą w dwóch turniejach – Counter-Strike: Global Offensive i StarCraft II, o łącznej puli nagród wynoszącej w tym roku 1 500 000 dolarów. A to nie wszystko, ponieważ, po trzech latach nieobecności, wraca także IEM Expo z mocą atrakcji dla odwiedzających. Dodatkowe turnieje esportowe, liczne stoiska wypełnione aktywnościami, konferencja EFG Esports Forum i wiele więcej. Uczestnicy IEM Katowice 2023 mogą szykować się na ogromną dawkę emocji i legendarną dla Intel® Extreme Masters atmosferę.

Transmisja Intel® Extreme Masters Katowice pozwala nie tylko na oglądanie zmagań najlepszych zawodników na żywo – talenci i casterzy poza dotrzymywaniem towarzystwa i wnikliwym komentarzem biorą również udział w aktywnościach podczas przerw w meczach i dbają o to, aby widzowie online nie doświadczyli nudy. W gronie talentów tegorocznej edycji pojawi się śmietanka polskiego esportu.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Dla tych, którzy nie będę mogli dołączyć do świętowania na miejscu, partnerzy polskiego livestreamu z turnieju przygotowali kilka niespodzianek. Pośród aktywności zaplanowanych dla widzów będzie między innymi konkurs organizowany przez Partnera Polskiej Transmisji IEM Katowice 2023 – JBL, w którym na uczestników czekać będzie 5 par słuchawek JBL Quantum 400. Podczas livestreamu przeprowadzona zostanie również ankieta, za udział w której będzie można zdobyć słuchawki JBL Quantum 350 Wireless.

Wszystkie dni meczowe transmitowane są na oficjalnych kanałach esl_csgo_pl na platformie Twitch.tv.

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne