JBL Endurance Run 2 Wireless. Słuchawki dla sportowców

JBL Endurance Run 2 Wireless to wodoodporne i bezprzewodowe douszne słuchawki sportowe.

W materiałach prasowych czytamy:

Każda aktywność fizyczna przekłada się na wyniki, a gdy posiada się perfekcyjne słuchawki, wyznaczanie i osiąganie nowych celów treningowych staje się znacznie prostsze. Dzięki bezprzewodowemu przesyłaniu muzyki model JBL Endurance Run 2 Wireless dodaje sił i motywuje za sprawą wysokiej jakości odtwarzania gwarantowanego przez JBL.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Słuchawki wyposażono w końcówki FlipHook, które pozwalają dopasować je do uszu lub założyć za ucho. Dodatkowo mamy też wkładki dokanałowe FlexSoft i technologię TwistLock, która „gwarantuje, że słuchawki nigdy nie będą uwierać ani nie wypadną”. Endurance Run 2 mają wodoodporność klasy IPX5, zabezpieczającą przed potem i deszczem.

Nowe słuchawki JBL pozwalają na ciągłe odtwarzanie muzyki przez 10 godzin. Po rozładowaniu można otrzymać 1 godzinę dodatkowego odtwarzania muzyki dzięki 10 minutom ładowania za pomocą kabla USB-C. Udogodnieniem jest wbudowany mikrofon i system zarządzania muzyką oraz rozmowami, co pozwala użytkownikowi mieć wolne ręce. Magnetyczne wkładki douszne zabezpieczają słuchawki bezprzewodowe wokół szyi, gdy nie są używane.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

FlipHook to elastyczna dwukierunkowa konstrukcja umożliwiająca mocowanie słuchawek zarówno wewnątrz uszu, jak i za uchem. Nie uwierają. Nie wypadają. Motywują. Słuchawki są lekkie i ergonomiczne, a także zapewniają dopasowanie i stabilność w trakcie dowolnego ćwiczenia. Wodoszczelność klasy IPX5 to wytrzymałość i przetrwanie intensywnych sesji treningowych w pomieszczeniach oraz na świeżym powietrzu w każdych warunkach pogodowych.

Cena: 199 zł 

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne