JBL Endurance Peak 3. Odporne na kurz i wodę, aktywne słuchawki douszne

JBL Endurance Peak 3 to bezprzewodowe słuchawki douszne dla sportowców.

Jak czytamy w materiałach prasowych, „zaprojektowano je z myślą o biciu rekordów”. Mają być dla nas „idealnym partnerem treningowym, który dostarcza motywujące playlisty, zapewniając do 50 godzin odtwarzania i bogaty dźwięk JBL Pure Bass”.

Aby sprostać tym wymaganiom, słuchawki mają wytrzymałą konstrukcję odporną na kurz i wodę zgodnie z normą IP6. Wyginany zaczep TwistLock ma zapewnić bezpieczne i wygodne dopasowanie – „słuchawki pozostają na miejscu niezależnie od ruchów ciała”. Słuchawki korzystają z 10-milimetrowych przetworników dynamicznych.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

JBL Endurance Peak 3 oferują do 10 godzin pracy akumulatora w słuchawkach i 40 godzin zapasu energii z etui ładującego. W ciągu 10 minut można naładować baterię na godzinę odtwarzania. Klasa szczelności IP68 oznacza, że słuchawki wytrzymują 30 minut na głębokości do 1,5 metra w wodzie słonej lub słodkiej. Można z nimi na przykład surfować lub przepłukać je po treningu. Funkcja TalkThru ułatwia nawiązywanie i prowadzenie rozmów w dowolnym miejscu, a funkcja Ambient Aware pozwala słyszeć otoczenie bez zdejmowania słuchawek.

Producent zwraca uwagę na jeszcze inny atut swoich konstrukcji: „wyraźne, czyste połączenia telefoniczne”. Głos użytkownika ma być dobrze słyszalny nawet na wietrznej ścieżce rowerowej. Pomagają w tym podwójne mikrofony kształtujące wiązkę. Funkcja VoiceAware pozwala określić, w jakim stopniu chce się słyszeć własny głos poprzez kontrolowanie sygnału z mikrofonu kierowanego do słuchawek.

 

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Konstrukcja Powerhook ma zapewnić ergonomiczne dopasowanie. Słuchawki dopasowuje się do ucha dzięki zginanemu zaczepowi TwistLock, który ma sprawić, że słuchawki nie wypadną „nawet podczas najbardziej aktywnych momentów”. Po zdjęciu słuchawki automatycznie się wyłączają, nawet jeśli nie zostaną umieszczone z powrotem w etui ładującym. Ich ustawienia można spersonalizować, aby dostosować je do swoich potrzeb, korzystając z aplikacji JBL Headphones.

Cena: 569 zł

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne