JBL Clip 4 Eco. Głośnik Bluetooth

JBL Clip 4 Eco to nowa, jak pisze producent: „ekologiczna” wersja głośnika przenośnego.

Już w najbliższym czasie będzie on dostępny na rynku polskim. Swój model wybrać będzie można spośród trzech nowych wersji kolorystycznych. Producent reklamuje go jako „ultraprzenośny wodoodporny głośnik Bluetooth o konstrukcji opartej na zasadzie „przyczep i odtwarzaj muzykę”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Ekologiczność polega w tym przypadku na wyborze materiału, z którego została wykonana obudowa – w 90% to plastik pochodzący z przetworzonych odpadów pokonsumpcyjnych głośnik, z kratką głośnika owiniętą tkaniną pochodzącą w 100% z recyklingu. W pełni zintegrowany zaczep umożliwia szybkie przymocowanie do torby, paska lub sprzączki. Głośnik jest wodoodporny oraz pyłoszczelny i zapewnia do 10 godzin odtwarzania muzyki. Brzmienie poprawia technologia JBL Pro Sound.

Bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie danych przez Bluetooth to możliwość przesyłania muzyki z telefonu, tabletu lub innego urządzenia z funkcją łączności Bluetooth. Głośnik jest również dostępny w ekologicznych opakowaniach wykonanych z FSC — certyfikowanego papieru z atramentem sojowym.

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne