JBL Bar 800. Soundbar z Dolby Atmos

Firma JBL proponuje przyjrzenie się soundbarowi JBL Bar 800.

Materiały prasowe mówią o nim w kontekście trwających Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej oraz prezentów na okoliczność zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

JBL Bar 800, jak czytamy, to „prawdziwy dźwięk 3D Surround w najlepszym wydaniu”. Soundbar dysponuje mocą całkowitą 720 W i jest w komplecie z 250 mm subwooferem. JBL Bar 800 ma też dekodery Dolby Atmos i dwa skierowane w górę przetworniki oraz odłączane, zasilane akumulatorowo głośniki surround. Z kolei technologia PureVoice poprawia czytelność dialogów nawet wtedy, „gdy inne dźwięki są najgłośniejsze”. Technologia ta wykorzystuje unikalny algorytm do optymalizacji czystości głosu.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Łączność Wi-Fi z AirPlay, Alexa Multi-Room Music i Chromecast dają dostęp do  nowości z ponad 300 streamingowych serwisów muzycznych. Wi-Fi umożliwia także automatyczne aktualizacje oprogramowania. HDMI eARC z funkcją 4K Dolby Vision Passthrough pozwala przesyłać sygnał Dolby Atmos za pośrednictwem jednego kabla HDMI. Złącze wejściowe HDMI zapewnia także jakość wideo 4K ze zgodnego odtwarzacza wideo lub konsoli do gier.

Aplikacja JBL One umożliwia dostosowanie korektora i sterowanie wszystkimi zgodnymi głośnikami z jednego wygodnego miejsca. Aplikacja JBL One pozwala łatwo skonfigurować soundbar, spersonalizować ustawienia i przeglądać zintegrowane usługi muzyczne w celu znalezienia nowego ulubionego utworu.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Atutem soundbara jest również automatyczna kalibracja akustyki pomieszczenia. Ta funkcja gwarantuje, że JBL Bar 800 zapewni najlepsze efekty przestrzenne 3D w każdym wnętrzu i układzie pomieszczenia. Soundbar współpracuje z głośnikami wyposażonymi w asystenta głosowego. Wystarczy połączyć głośnik JBL Bar 800 z urządzeniem obsługującym asystenta głosowego, aby natychmiast poprosić Alexę, Asystenta Google lub Siri o przesłanie strumienia ulubionej muzyki do głośnika.

Cena: 4199 zł 

www.JBL.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne