J.Sikora. Firmowy salon pokazowy

Producent gramofonów i ramion gramofonowych, firma J.Sikora, otworzyła swój własny salon pokazowy.

To jedna z ciągle nielicznych polskich marek audio, która podbiła światowe rynki zdobywając uznanie użytkowników i recenzentów w wielu krajach świata. Powstała w 2007 roku i wtedy też powstał pierwszy gramofon, model STANDARD. Aż siedem lat zajęło przygotowanie kolejnego gramofonu. Był to jednak model topowy, REFERENCE, który został pokazany w 2014 roku. W kolejnych latach doszly do tego fantastyczne ramiona. Obecnie jej produkty znajdują się w topowej grupie rankingu magazynu „Stereophile”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Przypomnijmy, że premierowo testowaliśmy zarówno jej topowy gramofon (→ więcej TUTAJ), jak i jej ramiona granofonowe, w tym najnowsze, KV9 MAX ZIRCONIUM SERIES (więcej → TUTAJ).

W zaproszeniu czytamy:

Z dumą prezentujemy premierowe zdjęcia z nowo otwartego showroomu w siedzibie firmy J.Sikora. Więcej informacji o jego otwarciu, znajdującym się w nim sprzęcie audio oraz nadchodzących eventach muzycznych wkrótce.
Showroom J.Sikora będzie również miejscem cyklicznych spotkań z przedstawicielami uznanych producentów audio z całego świata. Podczas tych kameralnych spotkań testować będziemy walory dźwiękowe stworzonych specjalnie na te okazje systemów audio skonfigurowanych z gramofonami J.Sikora. Relacje z tych spotkań znajdziecie również w naszych mediach społecznościowych.

www.JSIKORA.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

galeria

Poprzednie

Następne