iFi Audio GO Link. Miniaturowy DAC/wzmacniacz słuchawkowy

Brytyjska firma iFi Audio dołożyła do swojej kolekcji kolejny produkt.

Jest to miniaturowy, „superprzystępny cenowo”, jak mówi producent, przenośny przetwornik cyfrowo-analogowy GO Link, mierzący rozmiar zwykłej pamięci USB. Jeszcze mniejszy niż model Uno (wielkości dłoni), nowy wzmacniacz słuchawkowy przypominający pendrajw, łączy się z komputerem Mac, PC lub smartfonem przez USB-C, a ze słuchawkami wyjściem 3,5 mm na drugim końcu.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Oprócz możliwości poprawienia dźwięku i słuchania dźwięku o wysokiej rozdzielczości, urządzenie może również służyć jako adapter 3,5 mm, dzięki czemu jest szczególnie przydatne dla osób z urządzeniami, które nie są wyposażone w wyjście słuchawkowe.

Przetwornik obsługuje sygnał wysokiej rozdzielczości do 32-bitów/384 kHz, DSD do 11,2 MHz (DSD256) i MQA – format używany przez Tidal HiFi Plus. Wewnątrz lekkiej obudowy ze stopu magnezu znajduje się DAC z serii Sabre firmy ESS Technology, w konfiguracji Quad DAC i z technologią Time Domain Jitter Eliminator, a także dedykowane obwody zegara taktującego projektu iFi, zmniejszające zniekształcenia o poprawiające dynamikę sygnału.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Elastyczny, izolowany polimerem kabel o długości 6 cm łączy wyjście USB-C Go Link i przetwornik cyfrowo-analogowy w celu zmniejszenia obciążenia portów urządzenia, a DAC jest dostarczany jest z kilkoma przejściówkami, w tym USB-A i złączem Lightning firmy Apple.

Dostępność i cena

GO Link jest już dostępny w cenie 59 funtów.

IFI-audio.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne