IEAST AUDIO. Nowa linia odtwarzaczy plików multiroom

EEAST AUDIO wprowadza do sprzedaży nową serię odtwarzaczy plików pracujących w systemie multiroom. Zmianie ulega również logo firmy.

Wszystkie produkty IEAST wspierane są poprzez dedykowaną aplikację, która służy do sterowania muzyką oraz samym urządzeniem, do konfiguracji zasobów sieciowych oraz zarządzania funkcją multiroom. Aplikacja jest bezpłatna i działa na tablety oraz smartphony zarówno pracujące w systemie Android jak i Apple IOS.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Produkty tej firmy obsługują popularne serwisy muzyczne, takie jak Tidal, Spotify, Deezer i wiele innych, również w trybie Connect. Ponadto urządzenia wspierają Airplay2, Radio Internetowe, Podcasty, protokoły DLNA/PnP, Alexa, Siri Apple Home oraz urządzenia zewnętrzne audio. Część urządzeń jest również kompatybilna m.in. z systemami domu inteligentnego jak Fibaro, Control4 czy Home Seer. Poprzez protokoły HTTP API, RS232 czy TCP/IP można integrować z już istniejącymi instalacjami by tworzyć systemy multiroom sterowania muzyką.

IEAST OLIOstream-1

OLIOstream-1 jest niewielkim bezprzewodowym odtwarzaczem plików, który współpracuje zarówno z Wi-Fi, jak i Bluetooth. Obsługuje wiele protokołów transmisji, takich jak DLNA, AirPlay 2, Spotify Connect, Tidal Connect, a nawet można nim sterować za pomocą asystentów głosowych Amazon Alexa i Siri. Za pośrednictwem aplikacji IEAST pozwala również cieszyć się najpopularniejszymi usługami strumieniowymi, takimi jak Spotify, Deezer, Qobuz, Tidal, Amazon Music lub wieloma radiami internetowymi za pośrednictwem TuneIn.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Wyjście Olio jest na wspólnym gnieździe 3,5 mm i złączu mini Toslink. Zamiana cyfry na analog wykonywana jest przez układ Burr Brown 24 bity, 192 kHz.

  • Cena: 489
IEAST AUDIOCAST PRO M50

AUDIOCAST PRO M50 jest odtwarzaczem plików WiFi DLNA AirPlay Bluetooth 5.0. Bazuje na przetworniku D/A ESS Technology ES9023. Obsługuje protokoły transmisji DLNA/UPnP i Airplay, a także Spotify Connect i QPlay. Obsługuje również wiele głównych usług przesyłania strumieniowego, takich jak Deezer, Tidal, Spotify, Amazon Music, Qobuz, Napster i radio internetowe za pośrednictwem TuneIn.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Oprócz możliwości sieciowych, M50 zapewnia również połączenie przez wejście jack 3,5 mm / optyczne Mini-Toslink. Konwersja cyfrowo-analogowa jest wykonywana przez DAC ES9023.

  • Cena 499
IEAST Audiocast AMP80

Audiocast AMP80 jest wzmacniaczem streamującym WiFi DLNA AirPlay Bluetooth 5.0, 2 x 80 W/4 Ω. Wyposażony jest w moduły pracujące w klasie D i odtwarzacz plików. Jego stopień wzmacniacza oparty na układzie TDA7498E pozwalającym uzyskać moc 2 x 80 W przy 4 Ω lub 2 x 50 W przy 8 Ω. W swojej sekcji sieciowej zawiera zarówno odbiornik Bluetooth 5.0, jak i odbiornik Wi-Fi.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

AMP80 obsługuje protokoły strumieniowe DLNA/UPnP i Airplay, a także Spotify Connect i QPlay. Obsługuje również wiele głównych usług przesyłania strumieniowego, takich jak Deezer, Tidal, Spotify, Amazon Music, Qobuz, Napster i radio internetowe za pośrednictwem TuneIn. Oprócz możliwości sieciowych, AMP80 zapewnia również wejście pomocnicze na gnieździe 3,5 mm i cyfrowe wejście koncentryczne.

Po stronie wyjściowej znajdują się terminale głośnikowe, a także wyjście na subwoofer, umożliwiające integrację kompletnego systemu 2.1.

  • Cena 1349

IEAST.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne